کد خبر: 700542
تاریخ انتشار :

پاسخ طعنه‌آمیز برانکو به سوال خبرنگار درباره پرسپولیس

سرمربی تیم ملی عمان در پاسخ به سوال خبرنگاران ایرانی موضوع پرسپولیس را به آینده منوط کرد.

پاسخ طعنه‌آمیز برانکو به سوال خبرنگار درباره پرسپولیس
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، در نشست مطبوعاتی امروز سرمربی عمان تعداد زیادی خبرنگار ایرانی حاضر بودند تا درباره آینده احتمالی او و پرسپولیس سوال کنند.

برانکو در انتهای این نشست و درحالی‌که با خنده پاسخ خبرنگاران را می‌داد سعی کرد از کنار موضوع بگذرد و البته پرونده را باز نگه دارد.  

سرمربی تیم ملی عمان در شروع صحبت‌هایش در نشست خبری قبل از بازی با عربستان گفت: ما انتظار بزرگی از این تورنمنت داریم .گروه ما گروه بسیار سختی است ولی ما خیلی خوب آماده شده‌ایم. ما می‌خواهیم به مرحله بعد برویم هر چند سخت‌ترین بازی ما مقابل عربستان سعودی است.

برانکو در ادامه گفت: عربستان تیم به‌شدت قدرتمندی است و ما می‌خواهیم کیفیت‌مان و عملکردمان را مقابل آنها نشان دهیم. همچنین بازیکنانی که ما داریم نفرات خیلی خوبی هستند که پتانسیل و کیفیت بالایی دارند و مشتاق هستیم برای بازی فردا.

خبرنگار سعودی با تبریک به برانکو بازی فردا را بازی بین دو بردار دانست و گفت این یک بازی بزرگ خواهد بود. او از ایوانکوویچ پرسید بازی مقابل عربستان را چطور می‌بیند و آیا این دو تیم شانس صعود از گروه خود را دارند؟

برانکو در پاسخ گفت: ما اطلاعات خوبی درباره تیم عربستان داریم و آنها را می‌شناسیم. آنها در جام جهانی بازی کردند و تیم خیلی خوبی هستند. ما هر دو صاحب شانس صعود هستیم و این مسابقه برای ما یک بازی حیاتی است. باید اضافه کنم که مانچینی یک مربی بسیار خوب است و تیم آماده و قدرتمندی دارد. البته ما از عربستان نمی‌ترسیم و بازی می‌کنیم و برای تیم‌شان احترام قائلیم.

برانکو ادامه داد: ما در بازی فردا فقط روی تیم خودمان تمرکز می‌کنیم و نمی‌توانیم نتیجه را پیش‌بینی کنیم. با تمام احترامی که برای عربستان قائلم بیشتر روی تیم خودم تمرکز دارم و البته نتیجه همان چیزی نیست که بر اساس عملکرد تیم‌ها در زمین اتفاق می افتد. با این حال من از بازیکنان خودم می‌خواهم که همیشه بهترین و بالاترین کیفیت خود را ارائه دهند.

در ادامه از برانکو درباره خروج سه بازیکن عربستان از لیست این تیم سوال شد که آیا می‌تواند به سود عمان باشد یا نه (برانکو به خبرنگار اشاره می‌کند که خیلی دور هستید از من و سوال شما را متوجه نشدم) بعد از تکرار سوال ایوانکوویچ در جواب گفت: اینکه سه بازیکن از لیست شان خارج شده اهمیتی ندارد چرا که تیم عربستان پر از ستاره است و به مربی این تیم مانچنینی ارتباط دارد.

سوال آخر از برانکو درباره احتمال حضور او در پرسپولیس بود که او با لبخند رو به خبرنگار گفت: ببین عزیزم! ما در جام ملت‌های آسیا و نشست بازی عمان و عربستان هستیم. این چیزی نیست که من امروز به آن جواب بدهم. البته در دنیای فوتبال هر روز پیشنهادهای زیادی به مربیان داده می‌شود و این چیز نرمالی در صنعت فوتبال است. اما ما فردا بازی مهمی داریم و روی آن متمرکز هستیم.

این که بعد از جام ملت‌ها چه اتفاقی می‌افتد را من نمی‌دانم همانطور که از فردای خودم هم خبر ندارم.

این پایان مصاحبه برانکو بود که با زیرکی نخواست درباره این موضوع صحبت کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها