کد خبر: 701386
تاریخ انتشار :

پاسخ جنجالی تیم ملی: این هم گریه! (عکس)

شعار کنایه‌آمیز هواداران اماراتی با پاسخ تند و تیز ستاره‌های تیم ملی مواجه شد.

پاسخ جنجالی تیم ملی: این هم گریه! (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته بخشی از خیابان‌های دوحه در تسخیر هواداران پرشور اماراتی بود که برای تیم ملی ایران کری می‌خواندند و در میان شعارهای فوتبالی، یک عبارت کنایه‌آمیز و عجیب را هم زمزمه می‌کردند: «ایرانی گوش کن، چشمات پر اشک میشه!»

ویدیوی این شعار که با شور و حال خاصی از سوی طرفداران اماراتی سر داده می‌شد و در ورزشگاه نیز از سوی آنها به زبان می‌آمد، به سرعت در اینستاگرام وایرال شد و صفحات ایرانی هم آن را بازنشر کرده و از بازیکنان تیم ملی خواستند که جواب آنها را در زمین بدهند.

با این حال شاید کسی تصورش را نمی‌کرد که ستاره‌های تیم ایران بعد از هر گل، پاسخی صریح و مستقیم به شعار اماراتی‌ها بدهند تا اینکه مهدی طارمی در دقیقه 26 موقعیت تک به تک را تبدیل به گل کرد و بازیکنان تیم ایران به سراغ دوربین رفتند تا جواب اماراتی‌ها را بدهند.

در کمال تعجب ستاره‌های تیم ملی، رو به دوربین دست خود را به سمت چشمشان بردند و ادای گریه‌کردن را درآوردند و به این شکل پاسخ شدیداللحنی را به طرفداران امارات دادند.

این البته پایان کار نبود و حتی در گل‌های مردود نیز بازیکنان تیم ملی از جمله علی قلی‌زاده و محمد محبی این حرکت را انجام دادند تا مشخص شود شعار اماراتی‌ها برای بازیکنان تیم ملی سنگین بوده و آنها را مجاب به انجام یک حرکت متحد کرده است.

مهدی طارمی در گل دوم خود نیز این حرکت را انجام داد اما در لحظه خوشحالی محمد محبی بود که طاقت بازیکنان امارات دیگر سر آمد و آنها با ستاره تیم ملی ایران درگیر شدند.

حالا تصاویر این خوشحالی جنجالی ستاره‌های تیم ملی رو به دوربین و طرفداران امارات در صفحات مجازی دست به دست می‌شود و هواداران ایران از اینکه ستاره‌های تیمشان پاسخ حریف را داده‌اند، بسیار خوشحال هستند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها