کد خبر: 701396
تاریخ انتشار :

بیانیه استقلال خوزستان درباره آقایی پور

باشگاه استقلال نسبت به حواشی شکل گرفته حول ستاره تیمش واکنش نشان داد.

بیانیه استقلال خوزستان درباره  آقایی پور
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”، جواد آقایی‌پور، مهاجم سه گله استقلال خوزستان که در پنجره زمستانی موردتوجه چند باشگاه قرار گرفته بود، اکنون در شرایطی قرار گرفته که پیشنهادات به او ضمن برهم زدن تمرکزش، روی باشگاه استقلال خوزستان نیز تاثیر گذاشته است.

موضوعی که اکنون با صدور بیانیه‌ای از سوی سهراب آزاد، سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان، همراه شده است:

۱- لازم به ذکر است که جواد آقایی‌پور قراردادی دو ساله با این باشگاه دارد و بر این اساس به این تیم کاملا متعهد بوده و ارائه پیشنهادات به وی غیرحرفه‌ای بوده و اجازه پیگیری قانونی به باشگاه را خواهد داد.

۲- بیشتر گلایه ما از ایجنت‌های عزیز است! اینکه فارغ از شرایط حقوقی و حرفه‌ای به اشکال مختلف به دنبال اغوای بازیکن هستند. مسلما پیگیری این موضوع نیز در دستور کار بخش حقوقی باشگاه قرار خواهد گرفت و امیدواریم با ارائه پرونده و مستندات به کمیته اخلاق فدراسیون، بررسی لازم در این خصوص نیز صورت گیرد.

۳- جالب اینجاست که برخی از همین دست ایجنت‌های بزرگوار با سود بردن از اهرم فشار به دیگر بازیکنانی که در تیم دارند، به دنبال برهم زدن تمرکز این بازیکن هستند. طبیعی است که این باشگاه برای حفظ سرمایه‌های خود اقدامات لازم را صورت دهد و چه آقایی‌پور و هر بازیکنی دیگری که تحت قرارداد است، باید تعهدات خود را نسبت به پیراهن تیم و هواداران صورت دهد. طبیعی است که هر باشگاهی خواهان جذب این بازیکن یا هر بازیکن دیگری است، باید ضمن رعایت اخلاق حرفه‌ای، به صورت مستقیم با باشگاه وارد مذاکره شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

پر بازدیدها

دیگر رسانه ها