کد خبر: 702334
تاریخ انتشار :

اخراج طارمی 616 میلیون آب خورد!

فدراسیون فوتبال و مهاجم تیم ملی ایران با جرایم مالی سنگین مواجه شدند.

اخراج طارمی 616 میلیون آب خورد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی در مسابقه مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا مقابل سوریه دو کارت زرد در دقایق 81 و 1+90 دریافت کرد و از زمین اخراج شد که این اتفاق با جرایم مالی از سوی ای‌اف‌سی مواجه شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا در آرای انضباطی خود مهدی طارمی را به‌خاطر دریافت دو کارت زرد پیاپی مقابل تیم سوریه و اخراج در این بازی، با جریمه 2 هزار دلاری مواجه کرد ولی این تنها جریمه ستاره خط حمله تیم ملی ایران نبوده است.

در آرای جدید کمیته انضباطی ای‌اف‌سی عنوان شده مهدی طارمی به‌خاطر ورود به زمین پس از پایان مسابقه و عدم رعایت قوانین کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از مسابقه تیم ملی ایران مقابل سوریه، با جریمه‌ای مجزا به مبلغ 5 هزار دلار مواجه شده است.

تیم ملی ایران تا قبل از اخطارهای مهدی طارمی در دیدار مرحله یک‌هشتم جام ملت‌ها مقابل سوریه چهار کارت زرد گرفته بود که طبق قوانین ای‌اف‌سی شامل جریمه انضباطی نمی‌شد، اما دو اخطار متوالی و در نهایت اخراج مهاجم تیم ملی کاری کرد تا شامل جریمه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا هم شود.

فدراسیون فوتبال ایران به‌خاطر اینکه تیم ملی در دیدار مقابل سوریه 6 کارت زرد (دو اخطار برای طارمی) دریافت کرد، با جریمه 4 هزار و 200 دلاری مواجه شده است.

بنابراین، مهدی طارمی و فدراسیون فوتبال ایران باید 11 هزار و 200 دلار طی مهلت 30 روزه به کنفدراسیون فوتبال آسیا پرداخت کنند و در صورت عدم پرداخت یا تکرار این اتفاق، با جرایم سنگین‌تری مواجه می‌شوند.

حال در صورتی که قیمت روز دلار در بازار آزاد را حدود 55 هزار تومان محاسبه کنیم، دو اخطار طارمی و ورودش به زمین پس از دیدار مقابل سوریه، در مجموع حدود 616 میلیون تومان آب خورده است!

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها