کد خبر: 702809
تاریخ انتشار :

رسمی: گزینه تیم ملی ایران سرمربی بلغارستان شد

سرمربی ایتالیایی رسما هدایت تیم ملی والیبال بلغارستان را بر عهده گرفت.

رسمی: گزینه تیم ملی ایران سرمربی بلغارستان شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، همین چند وقت پیش بود که در رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها گفته شد جان لورنزو بلنجینی سرمربی حال حاضر لوبه ایتالیا به بلغارستان خواهد رفت. حال امروز فدراسیون والیبال بلغارستان و جان لورنزو بلنجینی این انتقال را رسمی کردند و این مربی ایتالیایی با عقد قراردادی سه ساله و با قابلیت تمدید دو سال دیگر به این کشور پیوست.

همچنین جان لورنزو بلنجینی تعهد داد که فقط در تیم ملی والیبال بلغارستان کار خواهد کرد و تا زمانی که با این تیم است هدایت هیچ باشگاهی را بر عهده نخواهد گرفت. بلنجینی علاوه بر تیم ملی بزرگسالان بلغارستان قرار است بر تیم‌های پایه نیز نظارت داشته باشد.

گانف رئیس فدراسیون والیبال بلغارستان پس از این انتقال گفت: "ما جان لورنزو بلنجینی را انتخاب کردیم زیرا مربی با اقتدار می‌خواهیم، ​​مربی‌ای که می‌داند چگونه با ورزشکاران جوان کار کند، فردی که توانایی انجام کارهای لازم را داشته باشد تا تیم ملی بلغارستان شانس صعود به بازی‌های المپیک را داشته باشد."

بلنجینی پس از مسابقات سوپر لیگای ایتالیا راهی این کشور خواهد شد تا بلغارستان را در لیگ ملتهای والیبال همراهی کند. بلغارستان شانس بسیار کمی برای حضور در المپیک دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها