کد خبر: 702932
تاریخ انتشار :

توافق بی توافق: رئال حریف مادر امباپه نشد

مارکا دقایقی پیش نوشت که رئال مادرید نتوانسته به دلیل سخت گیری ها و درخواست مالی بالای مادر امباپه با این ستاره فرانسوی به توافق برسد.

توافق بی توافق: رئال حریف مادر امباپه نشد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کیلیان امباپه در 30 ژوئن به پایان می‌رسد و او می‌خواهد برای رئال مادرید بازی کند. در واقع او در ژوئن گذشته نامه‌ای به مدیران PSG ارسال کرد و اعلام کرد که قراردادش را تمدید نخواهد کرد. از این نظر، جذب او در تابستان آسان به نظر می‌رسید، اما انتقال بهترین بازیکن جهان چندان هم ساده نیست. 

اصلا مهم نیست که چقدر صحبت می‌شود که همه چیز در ژانویه حل می‌شود، سپس در فوریه و شاید زمان آن رسیده است که بگوییم در ماه مارس. حتی ممکن است کیلیان قبلاً تصمیم گرفته باشد، اما نه او و نه اطرافیانش آن را تأیید نمی‌کنند.

درست است که توپ اکنون در زمین رئال مادرید است، اما سال‌هاست که این بحث در میان است و حالا رئال مادرید دیگر موضع سال‌های قبل را ندارد و می‌خواهد همه چیز با شرایط خودش پیش برود نه بازیکن.

رئال ولی با فائزه العماری، یک زن سرسخت و قاطع روبرو است. کسی که همیشه می‌خواهد شرایط خودش را تحمیل کند، حتی اگر کیلیان مایل به تسلیم باشد. به نظر می‌رسد که آنها در حال حاضر با آنچه که رئال پیشنهاد داده، فاصله زیادی دارند و به همین دلیل هیچ توافقی امضا نشده است.

مادر کیلیان در آخرین مصاحبه خود در پاسخ به سوالی درباره  تمدید با پاری سن ژرمن در سال 2022 گفت: «اگر آنها 10 هزار میلیون به ما پیشنهاد می‌دادند، ما قبول می‌کردیم. این سیستم است.»

موقعیت PSG

پاریس به نوبه خود آرام است و آگاه است که این بازی اکنون در زمین رئال مادرید برگزار می‌شود. تا زمانی که کیلیان چیزی را امضا نکرده است، پارک دو پرنس محتاط و امیدوار خواهد بود. آرزوی الخلیفی، لوئیس کامپوس و لوئیس انریکه ماندن مهاجم فرانسوی است، اما در تابستان با این بازیکن توافقی شده است که امیدوارند در صورت جدایی او به آن عمل کند (عدم دریافت پاداش وفاداری 80 میلیون یورویی).

در پاریس آنها هر تصمیمی که بازیکن بگیرد را درک می‌کنند اما آنها معتقدند که پاری سن ژرمن بالاتر از کیلیان و هر فوتبالیست دیگری است. برنامه‌ای با امباپه یا بدون او طراحی شده است و باشگاه قرار نیست در مقابل خواسته‌های هیچ یک از بازیکنانش سر فرود بیاورد. قطر تصمیم گرفت در پایان فصل گذشته سیاست باشگاه را تغییر دهد و به لوئیس انریکه فرمان داد، گروهی جوان با آینده‌ای که امباپه را به عنوان مرجع در اختیار دارد، بسازد.

بنابراین به نظر می‌رسد سناریو تغییر کرده است. مادرید و پاری سن ژرمن، هر دو می‌گویند که پایداری و تعادل باشگاه بالاتر از همه چیز است و هر دو اصرار دارند که شرایط خود را تحمیل کنند. و اینجا چیزی که مشخص نیست، تصمیم نهایی امباپه و مادرش است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها