کد خبر: 702975
تاریخ انتشار :

غیررسمی: مهدی طارمی به اینتر پیوست

با اعلام فابریتزیو رومانو، تست‌های پزشکی اینتر برای مهدی طارمی در ماه ژوئن، رزرو شده و او لباس نراتزوری را بر تن خواهد کرد.

غیررسمی: مهدی طارمی به اینتر پیوست
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، کار پیوستن مهدی طارمی به اینتر تمام شده است. این بازیکن پیش قرارداد نیز با نراتزوری امضا کرده و قرارداد رسمی نیز در ماه ژوئن و پس از انجام تست های پزشکی به امضای نهایی می رسد. این خبری است که توسط بزرگترین خبرنگار بازار نقل و انتقالات فوتبال دنیا اعلام شده است.

فابریتزیو رومانو دقایقی پیش با انتشار عکسی از مهدی طارمی در لباس نراتزوری نوشت: اینتر اکنون تست های پزشکی را برای مهدی طارمی رزرو کرده است تا به عنوان بازیکن آزاد در ماه ژوئن به این تیم ملحق شود.

او در ادامه توئیت خود نوشت: توافق شفاهی با طارمی از یک ماه پیش برقرار است. قرارداد تا ژوئن 2026 اعتبار دارد که شامل گزینه ای برای تمدید آن برای یک سال بیشتر است. قرار است که این قرارداد امضا شود.

طارمی که تابستان گذشته تا آستانه پیوستن به میلان پیش رفته بود، در نهایت به دلیل برخی عدم توافقات بر سر دستمزد واسطه های این انتقال، منتفی شد تا او به حضورش در لباس پورتو ادامه دهد و حالا این مهاجم بوشهری پس از یک سال، راهی تیم رقیب می شود.

پیش از این، نیکولو اسکیرا خبرنگار روزنامه گاتزتا اعلام کرده بود که طارمی بابت حضور در اینتر، سالیانه دستمزدی 3 و نیم میلیون یورویی یعنی بیش از 200 میلیارد تومان را در سال دریافت می کند.

رسانه های ایتالیایی عنوان کرده بودند که طارمی قرار است جانشین الکسیس سانچزی شود که در پایان فصل اینتر را ترک خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها