کد خبر: 703181
تاریخ انتشار :

پرواز خیره‌کننده هالند: پپ هم باورش نمی‌شد (عکس)

پرواز بلند ارلینگ هالند و ضربه آکروباتیک او که گل نشد، حیرت پپ گواردیولا، همه ورزشگاه و هواداران فوتبال را به همراه داشت.

پرواز خیره‌کننده هالند: پپ هم باورش نمی‌شد (عکس)
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، منچسترسیتی دیشب کار دشواری برای پیروزی در زمین کپنهاگن نداشت و گام اول در راه رسیدن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را محکم برداشت. سیتی با درخشش دی بروینه و فودن توانست 1-3 برنده شود و دیگر باید این تیم را در مرحله بعد دید.

در این بازی پای هالند به گلزنی باز نشد. برناردو سیلوا، دی بروینه و فودن گلزنان بازی برای تیم پپ بودند اما هالند هم در یک صحنه بدشانس بود که نتوانست گل بزند.

در دقیقه 31 بازی و روی یک توپ ارسالی، هالند به هوا بلند شد و با یک ضربه آکروباتیک تماشایی توپ را به سمت دروازه شلیک کرد ولی از بخت بد او، توپ با اختلاف اندک به بیرون رفت.

در تصاویر حیرت دی بروینه و مدافعان کپنهاگن از ارتفاعی که هالند پریده بود، کاملا مشخص است. دوربین‌ها پپ گواردیولا را نیز در هنگام این ضربه شکار کرده اند که حسرت می‌خورد چطور توپ وارد دروازه نشده است.

هواداران هم از ارتفاع پرش باورنکردنی ارلینگ هالند حیرت زده شدند.

هالند به دلیل عملکرد بسیار خوب در جلوی دروازه و تک ضربات تمام کننده شهرت دارد ولی این بار چیزی تا ثبت یک گل تاریخی فاصله نداشت و سانتری از جرمی دوکو، می‌توانست هالند را به جایزه پوشکاش هم برساند.

فوتبال دوستان به سرعت در شبکه‌های اجتماعی درباره این حرکت خیره‌کننده هالند اظهار نظر کردند.

یکی نوشت: «اگر این گل می‌شد، این دیوانه‌وارترین گلی می‌شد که در تمام عمرم دیده‌ام.»

یکی از کاربران هالند را تقریباً "فوق بشر" توصیف کرد: «هالند ممکن است نزدیکترین ورزشکاری باشد که من به یک ابرانسان دیده‌ام.»

در همین حال، کاربر دیگری نوشت: «تصور کن او آن گل را می‌زد.»

علاوه بر این، یکی دیگر اضافه کرد: «تقریباً یکی از بهترین گل‌های تاریخ می‌شد.»

لازم به ذکر است که هالند با زدن 73 گل در 78 بازی در دو سال اخیر بی‌نظیر کار کرده و بعد از مدتی مصدومیت حالا در تلاش برای بازگشت به بهترین فرم خودش قرار دارد. روزهای بهتری برای او در راهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها