کد خبر: 703191
تاریخ انتشار :

نکونام یا خطیر - بنویسید حق با کیست

با توجه به شعله‌ور شدن اختلافات میان علی خطیر و جواد نکونام، خواندن صحبت‌های هواداران استقلال و نظر آنها درباره این چالش عمیق، جالب توجه خواهد بود.

نکونام یا خطیر - بنویسید حق با کیست
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، اختلافات در یک تیم فوتبال به‌خصوص میان سرمربی و مدیرعامل، یک امیر عادی و طبیعی است که به جرئت می‌توان گفت هر تیمی در هر فصلی، این اتفاق را تجربه می‌کند اما در اکثر مواقع این مشکلات و اختلاف نظرها مسکوت مانده و یا به نحوی حل می‌شود اما این موضوع در مورد استقلال داستان عجیبی دارد.

از همان روزهای نخست حضور علی خطیر روی صندلی مدیرعاملی استقلال، او و جواد نکونام با یکدیگر وارد چالش شده که موضوع اصلی در این خصوص، جذب بازیکن و رعایت سقف بودجه بود. در شرایطی که سرمربی آبی‌ها بر جذب نفرات مورد نظرش اصرار می‌ورزید، اما مدیرعامل آبی‌ها به دنبال رعایت سقف بودجه و عدم تخطی از مصوبه جنجالی بود.

اختلافات بین طرفین بارها به رسانه‌ها کشیده شد و نکونام روی مواضع قبلی خود تأکید ویژه‌ای داشت اما در سمت مقابل خطیر ترجیح می‌داد که به صحبت پیرامون مشکلات نپردازد و کدورت میان مدیرعامل و سرمربی به حدی بالا گرفت که منجر به پادرمیانی برخی چهره‌های غیرفوتبالی شد.

با وجود آشتی خطیر و نکونام و حتی تمجید سرمربی از مدیرعامل در نشست خبری، اما باز هم شعله اختلافات طرفین زبانه کشید و عدم جذب بازیکن در نیم فصل، لغو اردوی خارجی و ادعاهای ضد و نقیض هر کدام از طرفین ماجرا درخصوص روند مذاکره با لیست اعلام شده از سوی سرمربی، منجر به انتشار دو مصاحبه تصویری و تلفنی نکونام علیه خطیر شد.

بولت استقلالاما در این مدت، مدیرعامل استقلال ترجیح داده تا با سکوت کارش را در باشگاه پیش ببرد و بیشتر این مدیر ارتباطات آبی‌ها بوده که در دفاع از مواضع مدیریت باشگاه، اقدام به انجام مصاحبه کرده است. با کنار هم گذاشتن صحبت‌های طرفین، مشخص می‌شود که اختلاف میان خطیر و نکونام بسیار عمیق‌تر از چیزی است که تصور می‌شد و این موضوع بارها به رسانه‌ها نیز کشیده شده است.

بولت پرسپولیسبازگشت امتیازات کسر شده از سپاهان و پرسپولیس، خشم سرمربی استقلال را بابت رعایت سقف بودجه افزایش داد و نکونام بارها اعلام کرد حاضر بوده تیمش امتیاز از دست بدهد ولی بازیکنان موردنظرش جذب شوند و او در آخرین گفته‌های خود مدعی بود که مدیریت باشگاه به او قول داده تا در نیم فصل بی‌خیال قانون سقف بودجه شود ولی این اتفاق رخ نداده است.

در شرایطی که استقلال روز جمعه باید برای آغاز نیم فصل دوم به مصاف صنعت نفت برود، همچنان رابطه بین طرفین تیره و تار است و مشخص نیست که چه آینده‌ای در انتظار تیم پرطرفدار استقلال خواهد بود.

شما مخاطبان سایت "ورزش سه" می‌توانید نظرات خود را درخصوص اختلاف عجیب و پرتنش میان نکونام و خطیر برای ما ارسال کنید. اساسا در این اتفاقات پیش آمده، کدام‌یک از طرفین درگیر را مقصر می‌دانید و راه حل برون رفت از این معضل را در چه اقدامی می‌بینید.

نظرات خود را برای ما ارسال کنید تا در کم‌ترین زمان ممکن به نمایش گذاشته شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها