کد خبر: 703413
تاریخ انتشار :

خطاب به یامگای دوست‌داشتنی: چشمت را صدقه!

ستاره استقلال مهم‌ترین سوژه ورزشگاه آزادی در بازی دیروز بود.

خطاب به یامگای دوست‌داشتنی: چشمت را صدقه!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بی‌شک او یکی از کم سر و صداترین و بی‌حاشیه‌ترین فوتبالیست‌هایی است که به ایران آمده؛ بازیکنی که انگار کلمه حاشیه اصلا در دایره لغاتش تعریف نشده و همین موضوع باعث شده که از زمان حضورش در جمع آبی‌ها به یکی از کلیدی‌ترین ستاره‌های استقلال تبدیل شود.

یامگا در این فصل هم با همان فرمان همیشگی به کارش ادامه داد و شاید مهم‌ترین گل آبی‌ها تا اینجای فصل هم توسط او به ثمر رسید؛ گل تساوی استقلال در ثانیه‌های پایانی دربی که سه امتیاز مهم را از چنگ رقیب سنتی درآورد.

همه چیز برای یامگا به آرامی فصول قبل پیش می‌رفت تا آن اتفاق لعنتی که در تمرین استقلال برای او رخ داد. برخورد با امید حامدی‌فر و ناگهان تیتر شوکه کننده‌ای که در رسانه‌ها مثل نقل و نبات دست به دست شد: «ستاره استقلال ممکن است بینایی‌اش را از دست بدهد».

بلافاصله یامگا روند درمانی خود را آغاز کرد. اگرچه اخیرا اخبار خوبی در مورد وضعیت چشم ستاره استقلال منتشر شد، اما هنوز  کسی از رفع و رجوع کامل مشکل او مطمئن نیست و باید منتظر مراحل درمانی بعدی او ماند تا شاید خیال خودش و همه راحت شود.

یامگا اما در این وضعیت سخت هم حتی یک درصد آرامش خود را از دست نداده است. درست مثل زمانی که پشت ضربه پنالتی می‌ایستد و همه پیش پیش مطمئن هستند که ضربه او به تور دروازه حریف می‌چسبد. 

دیروز که یامگا برای بازی استقلال و صنعت نفت به استادیوم آزادی آمده بود، با یک چهره جدید رویت شد. او به خاطر همین آسیب دیدگی چشم عینک دودی زده بود و در حالی که خبرنگاران از او در مورد وضعیتش سوال می‌کردند، پشت هم می‌گفت: «من مهم نیستم فقط استقلال».

یامگا بازیکنی است که قطعا سال‌ها بعد هواداران استقلال و حتی رقبا نیز به نیکی از او یاد خواهند کرد. فقط باید امیدوار باشیم که این قضیه ختم به خیر شود و خطری تهدیدش نکند؛ عینک دودی اصلا به این ستاره استقلال نمی‌آید...

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها