کد خبر: 703832
تاریخ انتشار :

سخنرانی عجیب امباپه: ستاره‌های PSG باور نمی‌کردند!

کی لیان امباپه در تمرین پی اس جی به زبان اسپانیایی اعلام کرد که در پایان فصل جدا می‌شود در حالی که بسیاری از هم تیمی هایش متوجه حرف‌هایش نشدند.

سخنرانی عجیب امباپه: ستاره‌های PSG باور نمی‌کردند!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، سه شنبه و بعد از تمرین پی اس جی برای بازی با سوسیداد، امباپه ملاقاتی با ناصر الخلیفی داشت و به وی اعلام کرد در پایان فصل از پی اس جی خواهد رفت.

او در اولین تمرین بعد از بازی با سوسیداد با لوئیس انریکه و لوئیز کامپوس (سرمربی و مدیر ورزشی) دیدار کرد و به آنها نیز گفت که رفتنی است. امباپه از کودکی آموختن زبان اسپانیایی را شروع کرد و اکنون به این زبان مسلط است. او همواره با انریکه اسپانیایی حرف می‌زند اما عجیب اینکه او در رختکن و برای هم تیمی‌هایش نیز به اسپانیایی صحبت کرد!

طبق ادعای ال‌چیرینگیتو، امباپه پس از صحبت با انریکه هم تیمی‌هایش را جمع کرد و به اسپانیایی گفت که در پایان فصل می‌رود ولی قول می‌دهد همه توانش را در ادامه فصل خواهد گذاشت تا پی اس جی حداکثر جام‌های ممکن را کسب کند.

بسیاری از بازیکنان به خصوص فرانسوی‌ها درکی از حرف‌های امباپه نداشتند و برای مثال کولو موانی از او پرسید، کیلیان دقیقا بگو الان چی گفتی؟ که امباپه سپس به فرانسوی برای او و بقیه توضیح داد.

هرچند کیلیان هیچ حرفی در مورد انتقالش به رئال نزد ولی برای همه، همان‌جا مقصد بعدی او مشخص شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها