کد خبر: 704022
تاریخ انتشار :

اختصاصی: شرایط خط حمله پرسپولیس با دو گزینه جذاب

پرسپولیس قصد یورشی دوباره به نقل و انتقالات زمستانی دارد تا با قدرت بیشتری فصل را دنبال کند.

اختصاصی: شرایط خط حمله پرسپولیس با دو گزینه جذاب
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بعد از چهار خرید زمستانی، به نظر می‌رسید کار این تیم در پنجره نقل و انتقالات به پایان رسیده باشد اما اکنون خبر می‌رسد آنها در فاصله کوتاه باقی مانده تا پایان این مهلت، بار دیگر قصد ورود به آن و جذب نفرات مدنظر خود را دارند.

در این گزارش البته قصد داریم به تغییرات احتمالی این تیم در بخش تهاجمی بپردازیم. جایی که بحث اصلی درباره جدایی دو مهاجم این تیم است. شهاب زاهدی و نبیل باهویی قصد جدایی از پرسپولیس را دارند و به همین منظور این باشگاه به دنبال نفرات مدنظر خود برای جایگزینی در این پست خواهد بود.

پرسپولیس نیم فصل اول را با حضور شهاب زاهدی و نبیل باهویی پایان داد. دو بازیکنی که هفت گل برای این تیم به ثمر رساندند و البته مهاجم سوئدی با تنها یک گل زده، همواره با هجمه شدیدی مواجه بود تا بحث جدایی‌اش در پنجره زمستانی داغ باشد. اما با درخواست جدایی شهاب زاهدی معادلات در این پست با اما و اگر زیادی همراه شد. اما طی ساعات آتی باید منتظر تغییرات ویژه‌ای در خط حمله پرسپولیس ماند که به آن خواهیم پرداخت:

بازگشت بازیکن دربی‌باز به پرسپولیس

اولین تغییر پرسپولیس در خط هجومی مربوط به بازگشت عیسی آل کثیر بود؛ بازیکنی که در تابستان به واسطه پیشنهاد جالب توجه سپاهان پیراهن زرد بر تن کرد و بعد از نیم فصل ساز جدایی کوک کرد. او بار دیگر به پرسپولیس بازگشت و در اولین حضورش مقابل تراکتور زننده یکی از گل‌های تیمش بود تا اینچنین بخشی از نگرانی در خط حمله سرخ‌ها را برطرف کند. بازیکنی که به واسطه گلزنی‌هایش به استقلال در دربی، مرد محبوب هواداران تیفوسی سرخ نیز محسوب می‌شود.

جدایی شهاب زاهدی در آستانه تحقق

اولین بحث درباره جدایی‌ها هرچند درباره نبیل باهویی شکل گرفت اما اکنون این شهاب زاهدی است که به در خروج نزدیک شده است. مهاجم سرخ‌ها بعد از چند فصل حضور در فوتبال اروپا در تابستان با تجربه بیشتری به جمع سرخ‌ها بازگشت و طی نیم فصل یک گل زده در آسیا و شش گل در لیگ برتر به نام خود کرد. اما او اکنون به واسط پیشنهاد ژاپنی‌اش در آستانه توافق برای جدایی قرار دارد و گفته می‌شود طی ساعات آتی این شرایط فراهم خواهد شد. اما درویش همه چیز را به جذب مهاجم جدید معطوف کرده است. اتفاقی که بعید نیست طی ساعات پایانی نقل و انتقالات قطعی شود.

نبیل و جدایی قابل پیش بینی

کاملا قابل پیش بینی بود که نبیل باهویی نمی‌تواند در این تیم کار را به پایان برساند. مهاجمی که از همان ابتدا با حاشیه زیادی پیراهن پرسپولیس را برخلاف نظر کادرفنی بر تن کرد و در ادامه نیز روند کیفی او به شکلی نبود که انتظارات را برآورده کند. باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق نهایی برای این قطع همکاری قرار دارد و او نیز دومین مهاجمی است که در پنجره زمستانی پیراهن پرسپولیس را از تن خارج خواهد کرد و سرنوشت جدیدش را دنبال می‌کند.

پرسپولیس به دنبال مهاجم هفت تیرکش!

باشگاه پرسپولیس برخلاف شایعات شکل گرفته طی روزهای اخیر قصد جذب مهاجم خارجی را ندارد. خصوصا اینکه معادلات سختی برای سهمیه خارجی‌اش شکل خواهد گرفت. آنها طی روزهای اخیر بررسی زیادی روی مهاجمان لیگ برتری داشته‌اند و اکنون مراحل پایانی توافق برای این انتقال را در سکوت دنبال می‌کنند. مهاجمی که با شادی گل‌های ویژه‌اش قرار است اینبار پیراهن سرخ را بر تن کند و طی ساعات آتی خبر نهایی آن را منتشر خواهیم کرد.

یک گزینه ویژه در آب نمک

دیگر گزینه خط حمله پرسپولیس نیز تحرکات خود را برای انتقال به جمع سرخ‌ها طی ساعات آتی دنبال کرده است. این باشگاه به دنبال این است تا در صورت نهایی شدن مقدمات این انتقال آن را دنبال کرده و به نتیجه برساند. بازیکنی که بعد از بحث احتمال جدایی‌اش دو باشگاه مطرح دیگر را نیز خواهان خود می‌بیند و البته بحث در پرسپولیس بیشتر با مانع پر بودن سهمیه بزرگسالان با مشکل مواجه شده است. اما در صورتی که مقدمات این اتفاق شکل گیرد، پرسپولیس نیز بررسی خود را برای این انتقال ویژه برای خالی کردن لیست بزرگسالان خود شکل خواهد داد. بازیکنی که پیش از این نیز بحث حضورش در پرسپولیس مطرح بود اما از آن مقطع تاکنون سه انتقال در لیگ برتر ایران را تجربه کرده است.

پرسپولیس گیتاریست نمی‌خواهد 

بعد از فسخ قرارداد باشگاه استقلال با ارسلان مطهری، بحث و شایعات زیادی نیز درباره این مهاجم شکل گرفت اما در شرایط کنونی باشگاه پرسپولیس نگاهی به اردوگاه رقیب ندارد. ارسلان که مهاجمی محبوب در جمع آبی‌پوشان بود و با گلزنی‌هایش در دربی بین هواداران این تیم شناخته می‌شد، اکنون پیراهن آبی را از تن خارج کرده و البته پرسپولیس تمایلی برای این انتقال نشان نداده و کاملا بعید است این انتقال جنجالی صورت گیرد.

تغییر چهره پرسپولیس در خط حمله

همانطور که گفته شد با جدایی احتمالی و نزدیک شهاب زاهدی و نبیل باهویی و همچنین اضافه شدن عیسی آل کثیر و ابوالفضل بابایی که قرار است یک یا شاید با احتمال ضعیف دو مهاجم به این تیم اضافه شوند شاهد تغییر صد درصدی سرخ‌ها در خط حمله نسبت به نیم فصل ابتدایی خواهیم بود. جایی که آنها فصل را با مهدی عبدی و شهاب زاهدی استارت زدند و در ادامه نبیل باهویی نیز به این جمع اضافه شد تا عبدی راهی تراکتور شود و اکنون بحث حضور نفرات جدید خواهد بود. به نظر شما شرایط خط هجومی پرسپولیس و نگرانی‌هایی که طی فصول اخیر همواره به این پست بوده، با حضور نفرات جدید برطرف خواهد شد؟

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها