کد خبر: 704082
تاریخ انتشار :

8 میلیارد در حساب مس، خدابنده لو پرسپولیسی شد

رقم رضایت‌نامه محمد خدا بنده لو از طرف باشگاه پرسپولیس به مس رفسنجان پرداخت شد.

8 میلیارد در حساب مس، خدابنده لو پرسپولیسی شد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، با توافقات صورت گرفته برای انتقال خدابنده‌لو از مس رفسنجان به پرسپولیس، باید باشگاه تهرانی رقمی را به حساب نارنجی‌پوشان واریز می‌کرد که این اتفاق رخ داده است.

باشگاه پرسپولیس امروز مبلغ 8 میلیارد تومان به عنوان مبلغ رضایت‌نامه خدابنده‌لو را به حساب مس رفسنجان واریز کرد و این پول تا ساعاتی دیگر به حساب باشگاه مس خواهد نشست.

ماجرای انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس از مدت‌ها قبل مطرح شد؛ در این خصوص دو باشگاه مذاکرات زیادی با هم داشتند و خود این بازیکن نیز که بارها علاقه‌اش به پرسپولیس را نشان داده بود، تلاش‌های زیادی انجام داد تا بتواند رضایت‌نامه‌اش را دریافت کند.

در نهایت هفته پیش دو باشگاه توافق کردند که مس رفسنجان در ازای دریافت 8 میلیارد تومان رضایت‌نامه خدابنده‌لو را صادر کند. از این رو امروز باشگاه پرسپولیس این مبلغ را به حساب مس رفسنجان واریز کرد و این پول تا ساعات آینده به حساب باشگاه کرمانی می‌نشیند. موضوعی که انتقال خدابنده‌لو به پرسپولیس را قطعی خواهد کرد.

با این تفاسیر به زودی شاهد عقد قرارداد رسمی میان خدابنده‌لو و پرسپولیس خواهیم بود؛ هافبک 24 ساله که در فضای فوتبال و بین دوستان فوتبالی خود به «مملی» مشهور است، بالاخره به آرزوی خود رسید و در ادامه رقابت‌های لیگ برتر پیراهن سرخ را برتن خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها