کد خبر: 704096
تاریخ انتشار :

سردار، جهانبخش را لو داد و اشکش را درآورد!

در جریان ضربات پنالتی بازی رم و فاینورد اتفاق جالبی رخ داده است.

سردار، جهانبخش را لو داد و اشکش را درآورد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پنجشنبه شب هفته گذشته دو تیم رم و فاینورد در دیدار برگشت لیگ اروپا به مصاف هم رفتند. دیداری که در پایان وقت های قانونی و اضافی با نتیجه ١-١ به پایان رسید تا ضربات پنالتی تیم صعود کننده را تعیین کند.

با توجه به درخشش سردار آزمون مقابل فروزینونه تصور می‌شد او مقابل فاینورد به میدان برود اما او به طور کامل روی نیمکت حضور داشت. از طرف دیگر علیرضا جهانبخش نیز با وجود رهایی از بند مصدومیت در ترکیب اصلی تیمش قرار نگرفت.

با این وجود جهانبخش در دقیقه ١٢٠ وارد زمین شد تا زننده یکی از پنالتی‌های فاینورد باشد. کاپیتان تیم ملی پشت پنالتی سوم فاینورد ایستاد اما مایل اسویلار، دروازه‌بان رم با یک واکنش عالی ضربه او را مهار کرد.

بعد از پایان بازی و شکست فاینورد علیرضا جهانبخش که به خاطر باخت فاینورد و البته از دست دادن پنالتی به شدت ناراحت بود نتوانست جلوی گریه خودش را بگیرد. در همین حال سردار آزمون ستاره رم و هم‌تیمی جهانبخش در تیم ملی ایران به سمت او رفت و به او دلداری داد.

اما حالا مشخص شده که خود سردار عامل اشک‌های جهانبخش بوده است. مهاجم رم به نوعی جهانبخش را لو داده و به اسویلار گفته که او پنالتی اش را به کدام سمت می‌زند. گلر رم هم به حرف سردار گوش داده و اینگونه پنالتی جهانبخش را مهار کرده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها