کد خبر: 704203
تاریخ انتشار :

تکرار خاطره اولدترافورد: مودریچ دهان همه را بست

گل زیبای دیشب لوکا مودریچ به سویا یادآور گل تاریخی او در اولدترافورد به منچستریونایتد در یک هشتم نهائی لیگ قهرمانان 2013 بود.

تکرار خاطره اولدترافورد: مودریچ دهان همه را بست
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پس از 12 سال یا بهتر بگوییم 4009 روز، لوکا مودریچ سوپرگلی زد که با آن دهان منتقدانش را بست و ثابت کرد که در 39 سالگی هم می‌تواند یک بازی را برای رئال در بیاورد و سه امتیاز را به حساب تیمش واریز کند.

مودریچ که این فصل جایگاهش در رئال تغییر کرده و بیشتر در بازی‌های کم‌اهمیت به میدان می‌رود و در بازی‌های بزرگ اغلب نیمکت نشین بوده، برابر سویا نیز تا دقیقه 75 روی نیمکت بود، ولی در شرایطی که رئال به بن بست خورده بود و هر چه می‌زد به در بسته می‌خورد، در دقیقه 80 با یک شوت تماشایی از بیرون محوطه جریمه گل پیروزی بخش و سه امتیازی را زد.

ستاره کروات که از قراردادش 5 ماه دیگر باقی مانده و به نظر در پایان فصل خداحافظی خواهد کرد، به همه نشان داد که تمام نشده و شایسته حضور در ترکیب ثابت رئال است.

گل او بسیار شبیه به گلی بود که در 5 مارس 2013 به منچستریونایتد در اولدترافورد زده بود. 

7 ماه از انتقالش به رئال گذشته بود که مودریچ در ترکیب رئال برای بازی برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان با صلاح‌دید مورینیو قرار گرفت و یک گل باارزش زد. می‌گفتند مودریچ خرید مناسبی برای رئال نبوده و باشگاه 45 میلیون یورو را دور ریخته است اما آقای خاص در حساس‌ترین بازی به مودریچ میدان داد و او در شرایطی که بازی 1-0 به سود میزبان دنبال می‌شد، گل مساوی را زد و سپس رونالدو با زدن گل دوم باعث شد رئال مادرید با برتری 3-2 در مجموع دو بازی رفت و برگشت به دور بعد برود.

دو سوپرگل با فاصله 4009 روز برای بستن دهان منتقدان.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها