کد خبر: 704408
تاریخ انتشار :

سیامک نعمتی: داور من را عصبی کرد

سیامک نعمتی درباره صحنه اخراج خود در بازی تراکتور - استقلال خوزستان توضیحاتی ارائه داد.

سیامک نعمتی: داور من را عصبی کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، سیامک نعمتی که در دقیقه ۸۷ دیدار تراکتور و استقلال خوزستان از بازی اخراج شد، پس از پیروزی تیمش در این دیدار در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: بازی عالی بود و مهم این بود که سه امتیاز را به دست بیاوریم. خیلی خوب بازی را شروع کردیم و موقعیت گل زیادی داشتیم که توانستیم دو تا از آنها را تبدیل به گل کنیم.

او درباره صحنه اخراجش توضیح داد: آخر بازی یک اتفاقی افتاد که به نظرم کمک داور من را عصبی کرد. من دست هم روی او گذاشتم فقط به خاطر اینکه اجازه بدهد من وارد زمین شوم، چون بالاخره تیم تحت فشار بود. من هم انگشتم خونریزی زیادی نداشت و به همین دلیل گفتم مشکل خاصی نیست و بگذار من به داخل زمین بروم اما نمی‌گذاشت. یک دقیقه نمی‌گذاشت من به زمین بروم و تیم هم تحت فشار بود و من می‌خواستم وارد زمین شوم. به خاطر همین دست روی داور گذاشتم.

نعمتی افزود: من خودم هم نمی‌دانستم کارت زرد اول گرفتم و مدام از داور می‌پرسیدم کجا به من کارت دادید. هنوز صحنه‌ای که کارت زرد اول را گرفتم، ندیدم. کارت را روبروی خودم نداده و مثل اینکه رویم آن طرف بوده است. من هم یادم نمی‌آید. قصد بی‌احترامی به داوران را نداشتم اما خود داور چهارم بازیکن را تحریک کرد. بالاخره ما هم ضربان قلبمان بالاست. من هم کار هل بدی ندادم و فقط دست روی سینه‌اش گذاشتم.

او درباره عصبانیت خمس از این اتفاق گفت: در آن صحنه و در آن دقیقه همه بازیکنان و اعضای تیم تحت فشار هستند، ولی الان صحبت کردیم و همه چیز اوکی شد. خودم هم عذرخواهی کردم و مهم این است که توانستیم سه امتیاز را به دست بیاوریم. ان‌شاءالله بازی بعد هم بچه‌ها با همت همدیگر بتوانند سه امتیاز را به دست بیاورند.

بازیکن تراکتور در پاسخ به اینکه آیا فضا برای قهرمانی این تیم مهیاست، گفت: من اول فصل هم گفتم این تیم نیاز به زمان دارد، اما زمان نشان داد که تیم ما شایستگی زیادی دارد. بازیکنان و کادرفنی خیلی خوبی داریم. مدیریت خوب و مالک خوبی داریم که همه چیز را برای تیم مهیا می‌کند و شرایط عالی است. فقط باید بازی‌های ۶ امتیازی را به نفع خودمان تمام کنیم. اگر این اتفاق رخ بدهد، مطمئن باشید همین فصل تراکتور قهرمان می‌شود.

نعمتی در واکنش به اینکه او هم مثل هواداران از شکست مقابل مدعیان ناراحت است، گفت: ما هم دوست دارم بازی‌ها را ببریم اما متاسفانه قرعه کمی بد بوده است. ما اول فصل نباید با این تیم‌های قدرتمند بازی می‌کردیم‌. اگر اواسط فصل بازی می‌کردیم، کارمان راحت‌تر بود. حالا بازی با سپاهان و استقلال شرایط بهتری است و مطمئن باشید صدمان را می‌گذاریم که ۶ امتیاز را کسب کنیم، اما الان بازی‌های بعدمان مهم‌تر است و الان رفسنجان ان‌شاءالله.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها