کد خبر: 704472
تاریخ انتشار :

پی اس‌ جی جانشین امباپه را انتخاب کرد

در باشگاه پاری سن ژرمن معتقدند که وا رن زایر امری می‌تواند در آینده‌ای نزدیک رهبر تیم در درون و بیرون زمین باشد.

 پی اس‌ جی جانشین امباپه را انتخاب کرد
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، جدایی کیلیان امباپه از پی‌اس‌جی هنوز رسمی نشده اما او دو هفته پیش به ناصر الخلیفی اطلاع داد که در پایان فصل جدا می‌شود و دیگر به او پیشنهاد تمدید ارائه نکند. مقصد بعدی او نیز رئال مادرید خواهد بود، هرچند هنوز چیزی قطعی نیست.

لوپاریزین امروز نوشت که طبعا پی‌اس‌جی از حالا به دنبال یافتن بهترین مهاجم برای جانشینی امباپه است و برای این مهم رافائل لیائو و ویکتور اوسیمن در اولویت قرار دارند. جذب لیائو دشوار است چون این بازیکن اصرار به ماندن در میلان دارد، ولی اوسیمن با رقمی بالای 100 میلیون یورو در دسترس است.

با این حال بازیکنی که می‌تواند نقش رهبری در تیم را بعد از کیلیان امباپه در اختیار بگیرد، وارن زایر امری خواهد بود. جوان 17 ساله‌ای که از فصل گذشته توانست نخستین بازی‌هایش برای تیم اول باشگاه را انجام دهد و در فصل جاری به ترکیب ثابت راه یافته است. وارن در 29 بازی به عنوان هافبک، توانسته سه گل بزند و 6 پاس گل بدهد و از لحاظ شخصیتی همه خصوصیات یک کاپیتان و رهبر را در خود دارد.

این نشریه همچنین نوشته است که پاریس در تابستان یک مدافع نیز جذب می‌کند و هدف اول، لنی یورو است. برای این مهم پی‌اس‌جی با رئال رقابت دارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها