کد خبر: 704593
تاریخ انتشار :

اسکان زاهدی در آسمان‌خراش رو به دریای زرد!

وبسایت فوتبال ترتیب ژاپن اعلام کرد که شهاب زاهدی به آویسپا فوکوئوکا ملحق می‌شود.

اسکان زاهدی در آسمان‌خراش رو به دریای زرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش ورزش سه، این خبری است که از مدت‌ها پیش در فضای مطبوعاتی فوتبال ایران منتشر شده اما حالا به رسانه‌های ژاپنی هم رسیده و آنها نیز تایید کردند که شهاب به زودی راهی آویسپا خواهد شد.

نکته جالب اینکه وبسایت فوتبال تریب ژاپن اعلام کرده که زاهدی قرار است جایگزین یویا یاماگیشی و لوکیان شود  که از آویسپا جدا شده‌اند.  

آویسپا تیمی است که به تازگی به جی لیگ صعود کرده و فصل گذشته نیز در رتبه هفتم به کار خود پایان داد اما این فصل شرایط بهتری دارد.

آنها در دو هفته ابتدایی ۴ امتیاز کسب کردند و در صدر جدول جی لیگ قرار گرفته‌اند و حالا امیدوار به ادامه این روند با شهاب زاهدی هستند.  

نکته جالب اینکه هدایت آویسپا فوکوئوکا برعهده شیگتوشی هاسه‌به است که چهار سال در این تیم حضور داشته و کاملا به شرایط آشناست.

وبسایت فوتبال تریب از شهاب زاهدی تمجید کرده و نوشته او با ۷ گل در پرسپولیس، عملکرد خوبی را از خود به جای گذاشت. 

این در حالی است که به نوشته این وبسایت ژاپنی او پیشنهادی هم از جوهور دارالتعظیم مالزی داشت.

احتمالا شهاب در هفته آینده به آویسپا منتقل خواهد شد و از زندگی در تهران به فوکوئوکا نقل مکان خواهد کرد؛ شهری دو میلیون نفری که به توت فرنگی‌هایش مشهور است. فوکواوکا در قسمت جنوبی ژاپن که با آسمان خراش‌های مجلل، محل جدید زندگی شهاب زاهدی خواهد بود. مهاجمی که قبلا تا یک قدمی قرارداد با اف ث سئول رفته بود و حالا رو به دریای زرد تبدیل به اولین ایرانی این لیگ مشهور فوتبال آسیا خواهد شد. (البته پس از افشین قطبی در شیمیزو اس پالس، تیمی متعلق به همین منطقه).

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها