کد خبر: 704677
تاریخ انتشار :

چوپان و بازهم تاریخ سازی: تاجگذاری در کنار آرنولد!

هادی چوپان با یک نمایش بی نظیر برای نخستین بار فاتح دسته اوپن آر نولد کلاسیک آمریکا شد.

چوپان و بازهم تاریخ سازی: تاجگذاری در کنار آرنولد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، بعد از راند مقدماتی دسته اوپن آرنولدکلاسیک اوهایو که برای اولین بار با حضور هادی چوپان، برنده ساندو در سال 2022 همراه بود، بامداد روز یکشنبه فینال این رویداد با یک رقابت دیدنی دیگر همراه شد.

هادی چوپان که 24 ساعت قبل با تعریف و تمجید کارشناسان بزرگ بدنسازی جهان بدن آماده خود را روی استیج برده بود و حتی آرنولد را هم به وجد آورده بود، در فینال هم با همان آمادگی بالای خود به رقابت ادامه داد.

جالب اینکه آرنولد باز هم در زمان فیگور انفرادی چوپان کنار استیج انتظار او را می کشید و با همان سبک خاص خود به صورت سلفی گوشی اش را در دست داشت و بازهم از این "هیولای باورنکردنی" به گفته خودش فیلم گرفت. 

سلفى آرنولد با چوپان، اتفاقى که در شب فینال هم تکرار شد!

با اینکه سامسون داوودا، شیر نیجریه ای سعی کرده بود حتی با آمادگی بالاتری نسبت به شب مقدماتی روی استیج حاضر شود، اما بازهم انتظاری جز قهرمانی هادی چوپان نمی رفت. 

و اما حوالی ساعت 6 صبح به وقت تهران زمان اعلام نتایج فرا رسید و مجری مشهور مسترالمپیا در حضور آرنولد شوارتزنگر نام هادی چوپان را به عنوان قهرمان دسته اوپن آرنولدکلاسیک اوهایو اعلام کرد تا چند ماه بعد از نایب قهرمانی گرگ پارسی در مسترالمپیای 2023 که برای او کمی ناامید کننده و همراه با ناراحتی بود، باز هم در خاک آمریکا هادی چوپان قهرمانی اش را جشن بگیرد. 

قهرمانی هادی چوپان در آرنولدکلاسیک آمریکا برای اولین بار در تاریخ به عنوان یک بدنساز ایرانی رخ داد و گرگ ایرانی جایزه خود را از دستان آرنولد شوارتزنگر دریافت کرد، اتفاقی که شاید رویای کودکی این بدنساز شیرازی بود. 

بعد از هادی چوپان که عنوان قهرمانی دسته اوپن آرنولدکلاسیک آمریکا را از آن خود کرد، سامسون داوودا به عنوان نایب قهرمانی رسید. البته این بدنساز نیجریه ای جایزه بهترین فیگوریست مسابقات را از آن خود کرد و 10 هزار دلار به جیب زد. رافائل براندو هم به عنوان سومی این رویداد دست یافت. 

هادی چوپان هم بعد از جایزه 400 هزار دلاری که بعد از قهرمانی در مسترالمپیای 2022 دریافت کرده بود، حالا بالاترین جایزه دوران حرفه ای خود را دریافت کرد و موفق به کسب جایزه 300 هزار دلاری شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها