کد خبر: 704745
تاریخ انتشار :

کنایه خبرنگار اماراتی: ممنون بابت برکناری مجیدی!

خبرنگار اماراتی هوادار العین از اتحاد کلباء بابت پایان همکاری با مجیدی تشکر کرد چرا که آنها بازی راحتی مقابل این تیم خواهند داشت.

کنایه خبرنگار اماراتی: ممنون بابت برکناری مجیدی!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، واکنش‌ها به جدایی فرهاد مجیدی از اتحاد کلباء ادامه دارد. پس از شکست برابر البطائح، مدیران باشگاه اماراتی جلسه‌ای را با سرمربی سابق استقلال برگزار کردند که طی آن، طرفین برای پایان همکاری به توافق دست یافتند.

هر چند که کلباء در این فصل نتایج ضعیفی کسب کرد ولی بسیاری از کارشناسان اماراتی اذعان داشتند که تیم مجیدی در تقابل با تیم‌های قدرتمند این کشور، عملکرد خوبی داشته و برخی بدشانسی‌های عجیب و غریب و اشتباهات مرگ‌بار تعدادی از بازیکنان این تیم منجر به کسب این نتایج شده است.

محمد حمد، خبرنگار اماراتی که طرفدار تیم العین است، بابت برکناری فرهاد مجیدی از مدیران اتحاد کلباء تشکر کرده است. البته این تشکر او کاملا کنایه‌آمیز است چرا که او اعتقاد دارد با جدایی سرمربی ایرانی، تیم مورد علاقه‌اش در مرحله نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی مشکلی برای صعود به فینال نخواهد داشت و در نتیجه العین می‌تواند تمام توانش را برای بازی برگشت برابر النصر بگذارد.

نماینده امارات در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، فردا، دوشنبه، میزبان النصر خواهد بود. آنها سپس پنج‌شنبه بازی برگشت از مرحله نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی را برگزار می‌کنند و سپس روز دوشنبه هفته باید در بازی برگشت لیگ قهرمانان باید در ریاض با النصر روبرو شوند.

محمد حمد در صفحه شخصی خود در این خصوص نوشته است:

اتحاد کلباء در تصمیمی عجیب، اما بسیار مفید برای ما (العین)، تصمیم به برکناری مربی خود، فرهاد مجیدی گرفت و غازی فهد جانشین او شد. این تصمیم به خودی خود باعث کاهش 50 درصدی توان فنی و راهکارهای فنی رقیب قبل از رویارویی با تیم ما در بازی برگشت نیمه نهایی جام بانک اسلامی ابوظبی است.

فرهاد مجیدی برای تیم اتحاد کلباء شخصیت خلق کرد و تیم اتحاد کلباء را خاری در گلوی تیم‌های بزرگ لیگ کرد. اما با توجه به نتایج منفی و باخت به البطائح، از کارش برکنار شد.

اما بارها و بارها تکرار می‌کنم؛

از مدیریت اتحاد کلباء برای تصمیم فنی متمایز که به نفع ماست تشکر می‌کنیم، به‌خصوص که بازی ما با شما، بین دو دیدار حساس از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود و کرسپو به راحتی به بازی فینال صعود خواهد کرد. ما منتظر چنین تصمیمی بودیم که توانایی‌های حریف را به‌شدت کاهش می‌دهد تا صعود آسانی به فینال داشته باشیم و بازی با کلباء یک مسابقه آزمایشی، پیش از دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا باشد.

پیام:

خوش آمدید جناب غازی فهد... خیلی خوشحالیم که وظیفه هدایت اتحاد کلباء را بر عهده می‌گیرید.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها