کد خبر: 704817
تاریخ انتشار :

رئال در دنیایی دیگر: بارسا رقیب ما نیست!

بارسلونا اکنون دشمن رئال نیست. این یک رقابت تاریخی بوده، اما رئال مادرید و بارسا در نقل و انتقالات دیگر رقیب هم نیستند.

رئال در دنیایی دیگر: بارسا رقیب ما نیست!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه مادریدی از نظر خرید با تیم‌های حکومتی سیتی و پی اس جی رقابت می‌کند و کاتالان‌ها نمی‌توانند به این مسابقه نزدیک شوند، به‌طوری که باشگاه رئال، بارسا را نه در بازار رقیب می‌داند و نه در بسیاری از موقعیت‌های دیگر.

رئال مادرید با هر قدمی که برمی‌دارد نشان می‌دهد که همه چیز از یک استراتژی مشخص پیروی می‌کند. برای هر چیزی دلیل و استدلالی وجود دارد که می‌توان آن را به اشتراک گذاشت یا خیر، اما خط سیری تعیین شده وجود دارد و باشگاه در یک منطقه امنی حرکت می‌کند که از یک برنامه مشخص به‌خصوص در پاندمی کرونا نشات می‌گیرد. 

شرایط مالی رئال به قدری خوب است که تاکید می‌شود آمدن امباپه به معنای جدایی هیچ بازیکنی نخواهد بود، مگر اینکه صراحتاً و شخصاً بازیکنی این را تقاضا کند. علاوه بر این، بازیکنان بیشتری برای تکمیل رویای خود وارد رئال خواهند شد.

در طرف دیگر ولی این اتفاق نمی‌افتد و بارسا همچنان در بحران اقتصادی گرفتار است و حتی بودجه فصل بعد نیز روی هواست. آنها به نقدینگی نیاز دارند و از این رو بر نایکی فشار وارد می‌شود. به حدی که صحبت از فروش اجباری برخی از بازیکنان برای ثبت قرارداد تعدادی دیگر از بازیکنان مانند ویتور روکه است. تعهد بارسا به جوانان اجباری است و حقیقت این است که جوانان پاسخ خوبی نیز داده‌اند.

تفاوت بین دو باشگاه واضح است؛ به قدری که رئال مادرید در رقابت بر سر خرید بازیکنان بارسلونا را به عنوان یک دشمن نمی‌بیند. مهم نیست که نهاد کاتالان چقدر تلاش می‌کند تا این فاصله را کمتر کند. سران باشگاه مادریدی در این مورد کاملاً واضح هستند و آنچه قبلاً یک رقابت تاریخی از نظر خرید بود، اکنون به یک مبارزه نابرابر تبدیل شده است. بارسا تنها به عنوان میهمان در رقابتی که باشگاه‌های دیگری مانند منچسترسیتی و لیورپول، پی اس جی یا چلسی نیز هستند، حضور دارد.

وینیسیوس، رودریگو، بلینگام، گولر، اندریک، امباپه... برخی از بازیکنانی هستند که به عنوان خرید احتمالی بارسا مطرح بودند، اما در نهایت همه آنها به بارسلونا پشت کردند. و حالا هالند را داریم، در حالی که خودشان (مدیران بارسا) می‌دانند که غیرممکن است.

البته بارسلونا بازخواهد گشت و این کمی زمان می‌برد، اما واقعیت‌ها می‌گویند که تا چند فصل دیگر خبری از بارسا در رقابت داغ بزرگان نخواهد بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها