کد خبر: 705367
تاریخ انتشار :

واکنش انریکه به نیمکت نشینی دوباره امباپه

لوئیس انریکه تاکید کرد که بازهم امباپه را نیمکت نشین خواهد کرد و برای او در آینده و مقصد بعدی اش آرزوی موفقیت کرد.

واکنش انریکه به  نیمکت نشینی دوباره امباپه
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه آخرین بار در دوم فوریه برابر استراسبورگ در لیگ فرانسه یک بازی را 90 دقیقه کامل در زمین بود و پس از آن یا در میانه بازی تعویض شده یا کار را از روی نیمکت شروع کرده است.

بعد از 90 دقیقه خوب برابر سوسیداد در لیگ قهرمانان، امباپه امروز برابر رنس هم کار را از روی نیمکت شروع کرد و از دقیقه 70 به زمین رفت. او در نهایت نتوانست نانع تساوی خانگی 2-2 تیمش شود.

در پایان بازی وقتی از لوئیس انریکه در مورد نیمکت نشینی امباپه سوال شد، او پاسخ داد: «فقط می‌توانم برای امباپه بهترین‌ها را در آینده آرزو کنم. او بازیکن بسیار خوبی است و حتی بیشتر از آن، یک انسان خوب است. برای او فقط می‌توان بهترین‌ها را آرزو کرد.«

انریکه در مورد اینکه بازهم به این رفتار با امباپه ادامه خواهد داد، گفت: «بدون شک. امروز فکر می‌کنم همه بازیکنانی که از روی نیمکت به زمین رفتند مثل کیلیان، همه خوب و فعال بودند. آنها وارد میدان شدند و توانایی حل مشکلات را داشتند. فکر می‌کنم حرف کمی در این مورد برای گفتن دارم. وقتی باشگاه و امباپه در مورد جدایی او اظهارنظر رسمی کنند، من راحت‌تر صحبت خواهم کرد. تا زمانی که آنها صحبت نکنند، من به این روش ادامه خواهم داد. فقط می‌توانم برای امباپه بهترین‌ها را آرزو کنم. او به عنوان یک بازیکن شماره یک است و به عنوان یک فرد حتی بهتر. ما هیچ مشکلی نداریم.»

بر هم خوردن تعادل تیم با تصمیم در مورد نیمکت نشین کردن امباپه: «تصمیمات من همیشه در طول فصل یکسان بوده است. در واقع دیروز در تلویزیون پاریس به من گفتند که من مربی‌ای هستم که بیشترین بازیکن را در لیگ تعویض می‌کنم. تا زمانی که ببینم بازیکنانم من را همراهی می‌کنند، به استفاده از این استراتژی ادامه خواهم داد.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها