کد خبر: 705615
تاریخ انتشار :

عاقبت یک تصمیم اشتباه: حسرت همیشگی رونالدو

کریستیانو رونالدو با النصر پر قدرت نیز نتوانست در لیگ قهرمانان آسیا پیشروی کرده و به جام برسد. جدایی از رئال برای او عاقبت خوشی نداشت.

عاقبت یک تصمیم اشتباه: حسرت همیشگی رونالدو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، آخرین جام مهم و ارزشمند رونالدو در یوونتوس بود. در آخرین فصل حضور او در بیانکونری که جام حذفی را بردند. درست است که او چند ماه پیش با النصر فاتح جام عربی شد اما این هرگز یک جام قابل توجه نیست.

در سال 2018 و پس از فتح لیگ قهرمانان با رئال در کی‌یف، رونالدو اعلام کرد که از رئال خواهد رفت. اختلاف بر سر رقم دستمزد باعث شد تا رئال مادرید او را در فهرست فروش بگذارد و فوق ستاره با 112 میلیون یورو راهی یوونتوس شد. 

او در یووه، اسکودتو را برد ولی دستش از لیگ قهرمانان کوتاه ماند. سال اول در یک چهارم نهایی و در دو فصل بعدی با یووه در یک هشتم نهایی حذف شد. با منچستریونایتد در فصل 22-2021 بازهم در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان بیرون رفت و در فصل 23-2022 نیز در مرحله گروهی کنار رفتند. در فصل جاری هم او با النصر نتوانست از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا فراتر برود.

بعد از جدایی از رئال، رونالدو دیگر رنگ قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را ندید و در آسیا نیز ناکام ماند. در این مقطع رئال در سال 2022 توانست فاتح لیگ قهرمانان شود و در واقع بدون او توانسته مسیرش را ادامه دهد. حسرتی که برای همیشه با رونالدو خواهد ماند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها