کد خبر: 705755
تاریخ انتشار :

ناگفته‌های جنجالی یحیی در اولین گفتگو پس از جدایی

یحیی گل محمدی در یک گفتگوی ویژه برای اولین بار در مورد جدایی از پرسپولیس و موضوعات مختلف صحبت کرد.

ناگفته‌های جنجالی یحیی در اولین گفتگو پس از جدایی
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش “ورزش سه”،  دو ماه بعد از جدایی یحیی گل‌محمدی از پرسپولیس و در شرایطی که سرخپوشان با هدایت سرمربی جدید به آرامش نسبی رسیده و این جدایی بزرگ را کمی هضم کرده‌اند، یحیی سرانجام تصمیم گرفته که گفتگویی طولانی را انجام دهد.

گل‌محمدی در حالی پای به استودیو گذاشت که البته در دو ویژه برنامه آنتن برای جام ملتهای آسیا نیز شرکت کرده بود اما این بار به صورت انفرادی مقابل دوربین نشست.

یحیی در این برنامه که با اسپانسری نوشابه انرژی زای “لایف استار” و حمایت شرکت “استار” روی آنتن رفت، برای نخستین بار در مورد جدایی از پرسپولیس  صحبت کرد و  این تصمیم را با همه تلخی‌هایش، بهترین کمک به پرسپولیس دانست. البته گل‌محمدی با وجود گلایه‌ها سعی کرد همان حالت مثبت خود را حفظ کند.

یحیی در بخشی از مصاحبه برای اولین بار رابطه خوبش با اوسمار و ماجرای دیدار اخیرش با او را مطرح کرد تا نشان بدهد از حضور دستیار سابقش روی صندلی‌ای که به او تعلق داشت، ناراحت نیست. همچنین این سوال را از او کردیم که چرا باوجود کارنامه عالی، نشد که زمان دوره کاری‌اش در پرسپولیس به سمتی برود که قبلا علی پروین آن را تجربه کرده بود.

کاپیتان پیشین تیم‌ملی در بخشی از مصاحبه درباره حواشی جنجالی تیم ۲۰۰۶ به صراحت صحبت کرد و وجود باندهای درون تیمی را تایید نمود. همچنین از نکات دیگری که در این مصاحبه می‌شود به آن اشاره کرد صحبت‌های یحیی درباره دلایل گذشتن از نام سیدجلال حسینی و رامین رضاییان، دو چهره مشهور و موردعلاقه هواداران در دوران مربیگری در پرسپولیس، صحبت کرد.

بخش‌های جالب دیگر این مصاحبه به بعضی مسائل شخصی، دوران جوانی و آینده کاری سرمربی سابق پرسپولیس مربوط است.

این گفتگوی خبرساز در مجموعه تیادا لانژ تصویربرداری شده است.  

مصاحبه ویژه امشب به صورت زنده در تلویزیون اینترنتی آنتن پخش شد و بخش‌های مختلف ویدیویی و خبری به تناوب در وبسایت و شبکه‌های اجتماعی “ورزش سه” منتشر خواهد شد.

با تشکر از محسن قزلباش، حمید ابراهیمی، آریا فاطمی مقدم، مجتبی سیدنیا، امیرحسین شکوری

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها