کد خبر: 706423
تاریخ انتشار :

لحظه به لحظه با پرستاره‌ترین فینال ورزش ایران- زنده

امروز یک فینال هیجان‌انگیز، جذاب و‌ پرستاره را شاهد خواهیم بود.

لحظه به لحظه با پرستاره‌ترین فینال ورزش ایران- زنده
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و شهداب یزد که دور مقدماتی را به ترتیب در رتبه‌های اول و سوم پشت سر گذاشتند حالا با کنار زدن رقبایشان در مرحله پلی آف به فینال رسیدند.

فولاد سیرجان ایرانیان از همان اول فصل با قدرت لیگ را آغاز کرد و با ستاره‌هایی که در اختیار داشت به تیمی باج نداد و توانست با دو برد مقابل پیکان تهران برای دومین بار از تاریخ تاسیس خود به فینال لیگ برتر برسد. این تیم که به لطف حضور بهروز عطایی سرمربی وقت تیم ملی بیشترین ملی پوش را جذب کرد حالا باید فینال را در برابر شهداب یزدی برگزار کند که در هر دو دیدار دور گروهی این تیم را شکست داده است.

از سوی دیگر شاگردان محمدرضا تندروان که به سختی و با انجام بازی‌های بیشتری نسبت به فولاد سیرجان راهی فینال شده‌اند به دنبال هت‌تریک قهرمانی هستند. این تیم گرچه از لحاظ مهره نسبت به فولاد سیرجان کمی ضعیف‌تر است، اما دو قهرمانی متوالی در لیگ و حضور در فینال‌ بازی چون محمدرضا تندروان به عنوان سرمربی شهداب یزد این تیم را خطرناک کرده است.

این مسابقه علاوه بر جدال ستاره‌های دو تیم، نبرد بهروز عطایی و محمدرضا تندروان نیز خواهد بود. این دو مربی فینال سال گذشته را نیز برگزار کردند که با پیروزی تندروان همراه شد. این بار اما وضعیت کاملا فرق می‌کند و بهروز عطایی و تیمش در وضعیت بهتری نسبت به شهداب یزد قرار دارند که دو برد فولاد سیرجان در دور گروهی مقابل شهداب یزد این موضوع را ثابت می‌کند.

اما تقریبا همه می‌دانند که مسابقات پلی آف با دور گروهی کاملا متفاوت است و هر تیمی که کمتر اشتباه کند و بر بازی و جو سالن کنترل پیدا کند پیروز میدان خواهد بود.

حال باید دید کدام تیم می‌تواند قهرمانی را برای مردم استان خود به ارمغان بیاورد. آیا شهداب یزد در قهرمانی هت‌تریک می‌کند یا فولاد سیرجان ایرانیان پس از سه سال دومین قهرمانی خود در لیگ برتر والیبال ایرانیان را جشن خواهد گرفت.

ترکیب احتمالی فولاد سیرجان ایرانیان: محمدطاهر وادی، سیدمحمد موسوی، محمد فلاح، پوریا حسین‌خانزاده شهروز همایونفرمنش، امین علوی و سیامک مرندی

ترکیب احتمالی شهداب یزد: میلوش آرسنوسکی، رضا رضایی، مسعود غلامی، محمد ولی‌زاده، صابر جواهری توانا، میثم صالحی و محمدرضا حضرت‌پور

**تمامی نتایج دو تیم در تاریخ لیگ برتر:

فصل 98

شهداب یزد یک - فولاد سیرجان ایرانیان سه

فصل 99

شهداب یزد سه -فولاد سیرجان ایرانیان یک

فولاد سیرجان ایرانیان سه - شهداب یزد یک

فصل 1400

شهداب یزد صفر -فولاد سیرجان ایرانیان سه

فولاد سیرجان ایرانیان دو - شهداب یزد سه

نیمه نهایی 1400

شهداب یزد سه - فولاد سیرجان ایرانیان صفر

فولاد سیرجان  ایرانیان یک - شهداب یزد سه

فصل 1401

شهداب یزد سه - فولاد سیرجان ایرانیان دو

فولاد سیرجان ایرانیان یک - شهداب یزد سه

فصل 1402

فولاد سیرجان ایرانیان سه - شهداب یزد یک

شهداب یزد صفر - فولاد سیرجان ایرانیان سه

 پوشش زنده خبری

16 فروردین 1403 ساعت 13:24

سالن فدراسیون والیبال برای شهداب یزد یادآور خاطرات خیلی خوبی است، آنها دو قهرمانی قبلی خود را در این سالن کسب کرده اند و امیدوارند سومی آن را دوباره در این سالن به دست بیاورند. البته این بار رقیب سرسختی چون فولاد سیرجان ایرانیان را پیش رو دارد.

16 فروردین 1403 ساعت 13:08

سالن فدراسیون والیبال امشب نیز برای بازی فینال پر خواهد شد و جایگاه‌هایی که قبلا تماشاگر حضور پیدا نمی‌کرد نیز پر از هواداران مشتاق دو تیم می‌شود. دو تیم که هواداران خاص خود را دارند روی تشویق‌های آنها حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند.

16 فروردین 1403 ساعت 13:02

محمدرضا حضرت‌پور لیبروی شهداب یزد برای این که اولین قهرمانی خود را کسب کند لحظه شماری می‌کند. او البته علاوه بر قهرمانی یک جدال سخت و جذاب مقابل سیامک مرندی لیبروی فولاد سیرجان ایرانیان خواهد داشت. حضرت‌پور که تولدش را چند روز پیش جشن گرفت به دنبال ادامه روزهای خوش خود است.

16 فروردین 1403 ساعت 12:59

بهروز عطایی سرمربی فولاد سیرجان ایرانیان در حالی به جدال برابر محمدرضا تندروان سرمربی شهداب یزد می‌رود که دو بازی دور گروهی را از همتایش برده است و امشب می‌خواهد هت‌تریک کند.

16 فروردین 1403 ساعت 12:53

سیدمحمد موسوی این فرصت را دارد تا خود را دست نیافتنی‌تر کند. او در حال حاضر با یازده قهرمانی رکورددار است و می‌تواند پس از شش سال دوازدهمین قهرمانی خود را به دست بیاورد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها