کد خبر: 706630
تاریخ انتشار :

توخل از عصبانیت داشت سکته می‌کرد!

توماس توخل در کنفرانس خبری پس از بازی مقابل هو ون هایم، از محل برگزاری نشست خشمگین بود و از عملکرد تیمش گیج به نظر می‌رسید.

توخل از عصبانیت داشت سکته می‌کرد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست شرم‌آور ۳-۲ مقابل تیم تازه صعود کرده هایدنهایم، توماس توخل، سرمربی بایرن، بار دیگر از عملکرد ضعیف تیمش گیج شده بود.

پاسخ این مرد ۵۰ ساله به سوال مایکل لئوپولد، خبرنگار اسکای، در مور نتایج منفی یک کلمه بود: «نمی‌دانم». لئوپولد ادامه داد و پرسید که آیا فقدان ذهنیت یا کیفیت دلیل آن است؟ توخل در حال تقلا برای یافتن کلمات پاسخ داد: «پاسخ دادن به آن مشکل است.»

لحظاتی بعد توخل به این پاسخ رسید: «در نیمه دوم که ۲-۰ بود، لحظاتی همه چیز را تحت کنترل داشتیم. برای ما دشوار است که تمرکز و سطح را بالا نگه داریم، چه در عرض چند هفته و چه در بازی.»

توخل سپس توضیحی برای اینکه چرا بایرن برتری خود را در نیمه دوم از دست داد، یافت: «از دست دادن برد، نتیجه منطقی‌ای برای نیمه دوم و نحوه شروع آن بود. بسیار بی‌دقت بودیم و بازیکنان از نظر فردی در دوئل‌ها بسیار ضعیف بودند.»

در ادامه توخل از محل برگزاری مصاحبه شکایت کرد. وقتی پرسیده شد چگونه می‌توان تیمش را با جو و روحیه‌ای مثبت به بازی با آرسنال برساند، پاسخ داد: «الان نمی‌دانم. فردا می‌دانم، روز بعد می‌دانم. اما الان ما در برابر تماشاچیان قرار داریم، بنابراین سخت است در مورد پیامدها و چیزهای مثبت صحبت کرد.»

پس از تلاش لئوپولد برای یافتن پاسخ، توخل عصبانی شد: «ما در مقابل هواداران هایدنهایم هستیم، تازه ۳-۲ باختیم و قرار است انگیزه مثبتی پیدا کنم؟ فقط ده دقیقه از سوت پایان گذشته است.»

«توماس این به ما محول شده.» پس از ادامه تلاش‌ها از سوی خبرنگار، توخل پاسخ داد: «ما قرار است این کار را بکنیم. اما الان نه. ما قرار است فردا و پس فردا این کار را انجام دهیم. از الان دو روز زمان داریم.»

فرویند و ایبرل از توخل حمایت می‌کنند

علیرغم نمایش‌های ضعیف بایرن مونیخ و انتقادات زیاد از توماس توخل، اخراج زودهنگام این مربی پیش از تقابل با آرسنال در برنامه مدیریت بایرن مونیخ قرار ندارد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها