کد خبر: 707033
تاریخ انتشار :

پاسخ مهم رضا درویش به موضع تمدید قرارداد ستاره‌ها

مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به موضوع تمدید قرارداد و صحبت‌هایی که بازیکنان این تیم در این خصوص داشتند، پاسخ داد.

پاسخ مهم رضا درویش به موضع تمدید قرارداد ستاره‌ها
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس که این روزها با جدیت بالایی پیگیر موضوع حل موانع حضور این باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا و دریافت مجوز حرفه‌ای است، در خصوص بحث شکل گرفته درباره تمدید قرارداد بازیکنان و گلایه آنها در این خصوص واکنش نشان داد.

در پایان فصل پیش رو، 12 بازیکن پرسپولیس قراردادشان به پایان خواهد رسید و این در حالی است که هنوز بحثی برای دعوت آنها به باشگاه و مذاکره برای تمدید قرارداد صورت نگرفته است. دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، مهدی ترابی، سروش رفیعی، فرشاد فرجی، وحید امیری، علی نعمتی، امید عالیشاه، سعید صادقی و... از جمله بازیکنانی هستند که قراردادشان در این فصل به پایان خواهد رسید و در انتظار تعیین تکلیف باشگاه در این خصوص هستند.

شب گذشته و در پایان بازی مقابل ملوان بندرانزلی، دانیال اسماعیلی‌فر، مهدی ترابی و همچنین وحید امیری در گفتگوهایی با اصحاب رسانه به شدت نسبت به بی‌توجهی باشگاه در خصوص بحث تمدید قرارداد گلایه داشتند. موضوعی که باعث شد امروز با رضا درویش، مدیرعامل سرخ‌ها، در این خصوص به گفتگو بپردازیم.

درویش که به واسطه درگیری برای حل مشکل و موانع حضور باشگاه در لیگ قهرمانان آسیا و دریافت مجوز حرفه‌ای ساعات شلوغی را سپری می‌کند، در گفتگویی کوتاه در این خصوص گفت: ابتدا جا دارد بار دیگر پیروزی ارزشمند مقابل ملوان را به بازیکنان، اعضای تیم و همچنین هواداران بزرگ تیم تبریک بگویم. این جنگندگی و تلاش بازیکنان برای همگی ما ارزشمند است و امیدوارم در پایان فصل با اتفاقی شیرین همراه باشد.

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه درباره بحث تمدید قرارداد گفت: سوال بنده این است؛ مگر تا امروز باشگاهی وارد بحث تمدید قرارداد شده است؟ مگر در سپاهان، استقلال و تراکتور و دیگر باشگاه‌ها بازیکنانی به پایان قرارداد نرسیده‌اند؟ بازیکنان ما نباید وارد این بحث شوند و این موضوعی است که از بیرون به دنبال ایجاد حاشیه هستند. بازیکنان ما حرفه‌ای و توانمند هستند و انتظار ما این است که وارد این بحث نشوند.

درویش با اشاره به اقدامات این باشگاه گفت: پرسپولیس باشگاه بزرگی است. طبیعی است که هر کس مسئولیتی در آن داشته باشد به دنبال ارتقا شرایط باشد. مگر می‌شود ما به دنبال تقویت و قدرتمندتر کردن این باشگاه نباشیم؟ مسلما یکی از اهداف ما نیز همین موضوع خواهد بود. مگر می‌شود از این ستاره‌ها به سادگی گذشت. خیلی از تیم‌ها حسرت تک تک ستاره‌های تیم ما را می‌خورند.

وی ادامه داد: ما در فروردین و حتی ایام تعطیل درگیر بارگذاری مدارک و مستندات بودیم. الان هم درگیر مسائل مربوط به مالکیت هستیم. همه چیز انجام خواهد شد و ما قطعا به تعهد خودمان در قبال این باشگاه بزرگ و هواداران به بهترین شکل خواهیم ماند و همان‌طور که وعده داده بودیم، تیمی قدرتمند را مهیای ادامه فصل و همچنین فصل آینده که باید در آسیا حضور داشته باشیم خواهیم کرد. بازیکنان عزیز تیم هم بدانند که هیچ مشکلی وجود ندارد و در زمان مناسبی که شرایط فراهم بود قطعا کارها انجام خواهد شد. برای آنها نیز مسلما این موضوع اولویت خواهد بود که آینده باشگاه که همان دریافت مجوز حرفه‌ای و حضور در آسیاست، به سرانجام برسد. اگر بازیکن و ستاره‌ها باشند، اما فصل آینده آسیا را از دست بدهیم همه ناامید خواهیم شد. جای هیچ نگرانی‌ای نیست و امیدوارم آنها وارد این حواشی نشوند و مطمئن باشند باشگاه با بالاترین توان تلاش خواهد کرد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها