کد خبر: 707719
تاریخ انتشار :

به خاطر ژابی حاضرم به رئال هم بروم!

گری مال دو که محصول لا ما سیاست، بازی برای رئال در صورت رفتن ژابی به این تیم را رد نکرد.

 به خاطر ژابی حاضرم به رئال هم بروم!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، گریمالدو یکی از فوتبالیست‌های برجسته این روزهای فوتبال اروپا، امسال با لورکوزن خوش درخشید. بایر لورکوزنی که شکست را فراموش کرده و به‌طور غیرقابل باوری چند هفته زودتر قهرمان بوندسلیگا شد. اعداد و ارقام فوق‌العاده گریمالدو در لورکوزن باعث شده است که بارسا حالا شدیدا دلتنگ او شود اما گریمالدو شانس بازی برای رئال را نیز رد نمی‌کند.

او که محصول لاماسیاست، در مورد دلیل جدایی‌اش از بارسا گفت: «واقعیت این است که این یک تصمیم اجباری بود چون بارسا نمی‌خواست روی من حساب کند. 6 ماه از قراردادم باقی مانده بود و آنها این امکان را داشتند که با انتقال به تیم اصلی قراردادم را به صورت خودکار تمدید کنند. بعد از 4 یا 5 سال در تیم دوم بارسا، احساس کردم زمان آن رسیده است که جهشی در فوتبالم داشته باشم، اما این اتفاق در بارسا نیفتاد. من باشگاه را درک می‌کنم، زیرا در آن زمان جوردی آلبا آنجا بود و ورود به تیم اصلی دشوار بود، بنابراین باید تصمیم می‌گرفتم که جدا شوم و به بنفیکا رفتم.»

گریمالدو در مورد انتقال به رئال در صورت رفتن ژابی به این تیم گفت: «آیا من با ژابی به رئال مادرید خواهم رفت؟ در آن زمان خواهیم دید (لبخند می‌زند). واضح است که من رابطه بسیار ویژه‌ای با ژابی دارم و به عنوان یک بازیکن زیر نظر او بسیار رشد کرده‌ام و می‌خواهم بیشتر با او کار کنم. بله، درست است که بازیکن بارسا بوده‌ام، ولی دوست دارم در کنار ژابی به فوتبالم ادامه دهم، چه در بایر لورکوزن یا هر تیم دیگری.»

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها