کد خبر: 708443
تاریخ انتشار :

طارمی آمد، سرنوشت پورتو عوض شد!

ستاره ایرانی پورتو و هم‌تیمی‌هایش شب تلخی را مقابل اسپورتینگ تجربه کردند.

طارمی آمد، سرنوشت پورتو عوض شد!
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش "ورزش سه"، مهدی طارمی در اتفاقی دور از انتظار و با وجود عملکرد درخشان در سه دیدار گذشته پورتو، در مسابقه حساس مقابل اسپورتینگ لیسبون کار را از روی نیمکت شروع کرد، اما ورودش به زمین برای حفظ نتیجه و برتری دو گله تیمش کارساز نشد و اتفاق عجیبی را در این بازی خانگی پشت سر گذاشتند.

مهاجم ایرانی پورتو بعد از اینکه در دیدار هفته بیست و نهم لیگ برتر پرتغال مقابل فامالیکائو حضور تعویضی در زمین داشت و گل تساوی تیمش را برای فرار از شکست به ثمر رساند و در دو دیدار اخیرشان برابر ویتوریا گیمارش و کاسا پیا نیز وارد ترکیب اصلی شده و یک گل زده و یک پاس گل داده بود، در جدال با اسپورتینگ شرایط متفاوتی را تجربه کرد.

پورتو در حالی که مهدی طارمی را پس از دو مسابقه دور از ترکیب داشت، از ساعت 23 یکشنبه شب در ورزشگاه دو دراگائو مقابل تیم صدرنشین اسپورتینگ لیسبون قرار گرفت تا حساس‌ترین بازی هفته سی و یکم پرتغال را انجام بدهد ولی در حالی که نزدیک بود سه امتیاز را بگیرد، با یک امتیاز زمین را ترک کرد.

شاگردان سرخیو کونسیسائو در نیمه اول با گل‌های اوانیلسون و په‌په به برتری دو بر صفر مقابل اسپورتینگ لیسبون رسیدند و این نتیجه تا دقیقه 80 که مهدی طارمی به جای اوانیلسون به زمین آمد، پابرجا بود، اما بعد از آن اتفاقات عجیبی رقم خورد.

ویکتور گیوکرس، مهاجم ملی‌پوش سوئدی اسپورتینگ لیسبون که هفته قبل دو گل مقابل ویتوریا گیمارش به ثمر رسانده و برابر پورتو از شروع نیمه دوم به زمین رفته بود، توانست منجی تیمش شود و دو گل در دقایق 87 و 88 بزند و کار را به تساوی بکشد.

تماشاگران پورتو سرمست از شادی دو گله مقابل اسپورتینگ بودند که در فاصله دو دقیقه برتری را از دست دادند و با ناامیدی از دو دراگائو رفتند

با وجود اینکه اسپورتینگ در دقیقه 90 یک اخراجی داد، اما یاران طارمی نتوانستند از 6 دقیقه وقت اضافه‌ باقی مانده استفاده کنند و در نهایت به تساوی 2 بر 2 رضایت دادند تا 63 امتیازی شوند و در رده سوم جدول لیگ برتر پرتغال بمانند.

مهدی طارمی که پیش از این در 19 مسابقه لیگ برتر پرتغال چهار گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده بود، در 6+10 دقیقه مدت زمان حضورش در زمین مقابل اسپورتینگ فرصت خاصی به دست نیاورد تا موقعیت‌سازی کند یا گلزنی داشته باشد و نتوانست مثل سه بازی اخیرشان بدرخشد.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    پیشنهاد ما

    دیگر رسانه ها