کد خبر: 600629
تاریخ انتشار :

نام ترامپ در صدر بازندگان توئیتری

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از تارنمای بیزینس اینسایدر؛ سخنگوی شبکه اجتماعی توئیتر در این باره گفت: این نتیجه که بر اساس الگوی توئیت های مردم است، ثابت نخواهد بود و در آینده تغییر خواهد کرد.

ترامپ در دوره حضور در کاخ سفید از ۲۰۱۷میلادی تاکنون، بارها مخالفان و منتقدانش را با صفت بازنده خطاب کرده است. این دوره با انتشار پیام های توئیتری سنگین و گاهی جنجال برانگیز همراه بود که اغلب در آنها مخالفان و منتقدانش و دیگران را بازنده می خواند.

با وجود مشخص شدن نتیجه انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ (۱۳ آبان ماه) میان ترامپ و جو بایدن رقیب دموکرات او، ترامپ با طرح ادعای تقلب، انتشار سخنان جنجالی و فراخواندن هوادارانش به شورش و آشوب، تاکنون از پذیرش شکست خودداری کرده است.

توئیتر در پی انتشار اتهام ها و ادعاهایی در باره نامزدهای انتخابات، رای گیری و نتیجه آن، مانند بسیاری از شبکه های اجتماعی دیگر زیر بررسی دقیق قرار گرفت.

این شبکه اجتماعی، پس از برگزاری این انتخابات، بر روی چند پیام ترامپ مانند ادعای پیروزی در انتخابات، برچسب هشدار عنوان گمراه کننده قرار داد و حتی یک سازمان مدافع حقوق بشر خواستار تعلیق حساب توئیتری او پس از طرح ادعاهای نادرست و بی اساس در باره رخ دادن تقلب و دستکاری در روند رای گیری و شمارش شد.

ترامپ پس از ادامه زده شدن برچسب "مورد اختلاف" بر روی پیام هایش در باره انتخابات، این شبکه اجتماعی را بدون نظارت خواند.

منبع: ایرنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما