کد خبر: 608953
تاریخ انتشار :

خداحافظی متفاوت ایوانکا و برادرش

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نوشته ایندیپندنت، ایوانکا ترامپ در توییتر از موفقیت‌ها و دستاوردهای خود نوشت اما برادر بزرگترش، دونالد ترامپ جونیورز، در مطلبی عجیب در اینستاگرام به رئیس‌جمهور منتخب حمله کرد. در مطلب پسر ترامپ آمده است: «یادتان می‌آید اسکار در انیمیشن شیرشاه‌ با حقه‌بازی به پادشاهی رسید؟ و سرزمین پرافتخار پادشاهی به دست کفتارها افتاد؟ و شیرها همگی هر آنچه را داشتند و ساخته بودند از کف دادند؟ صرفا پرسیدم. منظوری ندارم.»

اما ایوانکا همزمان با ترک واشنگتن دی‌سی به سوی فلوریدا، برای جو بایدن «شجاعت و قدرتمندی» آرزو کرد و گفت: « برای آینده هیجان دارم». او نوشت: « برای من مایه افتخار است که در مدتی از زندگی‌ام با مشورت دادن به رئیس‌جمهور، به کشورم خدمت کردم. به واشنگتن آمدم تا در راه خدمت به خانواده‌های آمریکایی بکوشم و حالا که می‌روم احساس می‌کنم به هدفم رسیده‌ام. امیدوارم اوضاع آمریکا بهتر و بهتر شود و اطمینان دارم که می‌شود. امیدوارم در این کشور تفاوت‌ها را به رسمیت بشناسیم و نقاط اشتراک را پیدا کنیم. بدین ترتیب همواره بهترین کشور دنیا خواهیم بود.»

عده‌ای حدس می‌زدند که خود ایوانکا ترامپ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری می‌شود و برخی نیز می‌گفتند که در سال ۲۰۲۲ می‌تواند در فلوریدا با سناتور مارکو روبیو به رقابت درون‌حزبی بپردازد.

ایوانکا ترامپ افزوده است: «چهار سال گذشته برای من مرحله‌ای فوق‌العاده از زندگی بوده است. با سفر به تقریبا همه ایالت‌های کشور و ده دوازده کشور دیگر بیش‌ازپیش عاشق مردم آمریکا شدم. بابت همه عشق و حمایتی که از شما گرفتم ممنونم. با قلبی پر از مهر، لطف و اطمینانی که از مردم سراسر کشورم گرفته‌ام واشنگتن را ترک می‌کنم. با دیدن این مردم خوب و قوی ایمان ماندگارم به آمریکا از پیش، بیشتر شد.»

ایوانکا ترامپ و همسرش جارد کوشنر با اتمام دوره خدمت خود، روز چهارشنبه به شهر خود نیویورک باز نخواهند گشت. آن دو ۳۰ میلیون دلار بابت خرید قطعه زمینی در جزیره خصوصی «ایندین کریک» در میامی معروف به «مقر میلیاردرها» پرداخته‌ و قرارداد خرید قسطی خانه‌ای را به طور مشترک امضا کرده‌اند.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما