کد خبر: 613122
تاریخ انتشار :

محمود احمدی نژاد به ترور تهدید شد !+ فیلم و جزئیات باورنکردنی

حجم ویدیو: 12.95M | مدت زمان ویدیو: 00:02:03 دانلود ویدیو
پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش نامه نیوز، کانال دولت بهار که از حامیان اصلی و رسانه ای نزدیک به یاران احمدی نژاد به شمار می رود شب گذشته با درج اخبار و انتشار تصاویر و فیلم سفر وی به مازندران و دیدار با مردم به موضوع تهدید ترور احمدی نژاد پرداخت و نوشت احمدی نژاد در جواب یکی از حضار که گفته می شود رزمنده و برادر شهید مازندرانی است درباره تهدید به ترور پاسخ داد: من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می کشند، خودشان هم مراسم عزاداری برپا می کنند و بعد دیگران را متهم می کنند!

محمود احمدی نژاد به ترور تهدید شد !+ فیلم و جزئیات باورنکردنی

وی ادامه داد: البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران.

کلیک کنید:تغییر اساسی در سازمان هدفمندی یارانه معیشتی +جزئیات مهم

بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که ما می خواهیم ترور کنیم، پیدا می شود.

البته من مسائل را گفتم و تشریح کردم چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می نشینند و چه تصمیماتی می گیرند. اینها را گفته ام، ضبط کرده ام و در چندین جای مطمئن قرار داده ام. همان هایی را که نوشته ام دنبال کنید، می توانید متوجه بشوید که وابسته به کجاها هستند.

تهدید ترور جدی است

نمی توانند از دست ملت در بروند. امروز یک ملت بزرگ و تاریخ ساز در صحنه است. هر کس در طول تاریخ فکر کرده که می تواند سر ملت شیره بمالد، سر خودش را شیره مالیده است. ملت یک رودخانه عظیم است که تمام آلودگی ها را می شوید و می برد.

منبع: رکنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما