کد خبر: 619756
تاریخ انتشار :

ایمانی: جلیلی به نفع رئیسی انصراف نخواهد داد/ رقابت انتخاباتی بین لاریجانی و رئیسی است

الف/ یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: یکی از افرادی که احتمالا تا پایان انتخابات انصراف نمی دهد و به نفع رئیسی کنار نخواهد کشید سعید جلیلی است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

ناصر ایمانی، فعال سیاسی اصولگرا، در گفتگو با برنا در رابطه با شرایطی که اصولگرایان پس از ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری پیدا کردند و آرایش سیاسی احتمالی جریان اصولگرا در انتخابات آتی گفت: به این موضوع از دو زاویه می توان نگاه کرد. زاویه اول این است که آیا تشکل های اصولگرا از یک کاندیدا حمایت می کنند یا خیر؟ وجه دوم موضوع نیز این است که آیا کاندیداهای اصولگرا به نفع رئیسی انصراف می دهند یا خیر؟

 
او افزود: در وجه اول موضوع اکثریت قاطع تشکل های اصولگرایی از رئیسی به عنوان کاندیدا اجماعی این جریان حمایت خواهند کرد و کاندیدا دیگری ندارند. 

ایمانی تاکید کرد: اما در زاویه دوم موضوع آرایش سیاسی انتخابات آتی که انصراف کاندیداها به نفع رئیسی هست، من فکر می کنم برخی کاندیداها به نفع او انصراف نخواهند داد. 

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: یکی از افرادی که احتمالا تا پایان انتخابات انصراف نمی دهد و به نفع رئیسی کنار نخواهد کشید سعید جلیلی است البته که او می داند مورد حمایت حتی برخی از اصولگرایان هم واقع نخواهد شد و همه تشکل های اصولگرایی همراه با رئیسی خواهند بود.

او ادامه داد: جلیلی به عنوان یک اصولگرا به صحنه می آید و نقش بازوی کمکی برای رئیسی ندارد.

ایمانی اظهار کرد: در نهایت آنطور که شواهد نشان می دهد رقابت اصلی در انتخابات ریاست جمهوری بین سید ابراهیم رئیسی و علی لاریجانی خواهد بود.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما