کد خبر: 621135
تاریخ انتشار :

گفت و گوی نامه نیوز با مشاور علی لاریجانی :

درخواست جلسه اضطراری / ستادها آماده بازگشت احتمالی لاریجانی

منصور حقیقت پور در گفتگو با نامه نیوز درباره تاکید رهبر انقلاب بر جبران ظلم وارده بر برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری گفت: بسیار بسیار ممنونم از لطف و صفا و پدریت رهبر معظم انقلاب و رکن رکین ولایت فقیه در ایران که به مظلومیت مظلوم و ظلم وارده به او اشاره کردند و جمهوری اسلامی ایران و مقامات مسئول را موظف کردند که شرعا جبران کنند. آبروی به باد رفته فرزند مرجعیت و داماد متفکر جهان شیعه –شهید مطهری-را مخدوش کردند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

وی افزود: برخی برای رسیدن به پاستور پا روی آبروی خیلی ها گذاشتند. الحمدالله آقای دکتر لاریجانی امروز مزد حجب و حیا و نجابت خودش را گرفت و مورد لطف رهبر انقلاب قرار گرفت. معتقدیم باید همه جانبه در حق ایشان عنایت شود. حق ایشان در تبلیغات تضییع شد. آبروی ایشان مورد لطمه از سوی برخی دنیا طلبان قرار گرفت. بیت شریف ایشان مورد ظلم قرار گرفت. خواستار جبران هستیم.

مشاور علی لاریجانی یادآور شد: از شورای نگهبان که جز وقار، ادب و تواضع از آقای لاریجانی ندید خواستار تجدیدنظر هستیم، برای اجرای فرمان دینی که مقام معظم رهبری دادند. از فرصت استفاده می کنم به تمام کسانی که برای رسیدن به پاستور حاضر هستند که از ارزش های دینی را زیر پا بگذارند، می گویم 4 سال حضور در پاستور این قدر ارزش ندارد.

وی افزود: به تمام دوستان و هواداران آقای دکتر در کل کشور و خارج کشور توصیه می کنم آمادگی لازم را داشته باشند بلافاصله که تجدید نظر صورت گرفت و شورای نگهبان نظر رهبر انقلاب را تأمین کرد، تمام ستادها  را بعد از اعلام نظر شورای نگهبان باید راه اندازی کنند.

حقیقت پور تأکید کرد: با رعایت تمام موازین شرعی عمل می کنیم. قرار نیست ما بد اخلاقی کنیم. ما همچنان که مزد حجب و آبرومندی خودمان را گرفتیم با همین حجب و حیا وارد انتخابات ریاست جمهوری می شویم. صداوسیما باید جبران کند. وزارت کشور باید جبران کنند این ظلمی را که به دکتر لاریجانی شد.

وی افزود: ما آماده جلسه اضطراری امروز شورای نگهبان هستیم تا فرمان رهبر انقلاب و امام ما روی زمین نماند. ما خواهش می کنیم از اعضای محترم شورای نگهبان که جلسه اضطراری تشکیل دهند وحق را به حق دار برسانند. ما با رعایت اخلاق و مبتنی بر اصول کارآمدی با 7 نامزد حاضر در صحنه در چارچوب قانون رقابت خواهیم کرد.

این فعال سیاسی اصولگرا درباره پذیرش جبران شورای نگهبان از سوی علی لاریجانی گفت : آقای لاریجانی سرباز رهبری هستند. این محبت رهبری گردن بندی زیبایی بر سینه این دلاور مرد بزرگ و امیرکبیر ما شد و این محبت مقام معظم رهبری به هزاران ریاست جمهوری می ارزد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما