کد خبر: 621427
تاریخ انتشار :

تکذیب ادعای بدرفتاری یک قاضی با سرباز + عکس و اصل ماجرا

در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بدرفتاری قاضی شعبه ۴۰ دیوان با یک سرباز، پیگیری‌ها از کذب بودن ادعای فوق حکایت دارد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد با توجه به انتشار کلیپی در فضای مجازی که راننده اتومبیل تندر 90 به شماره پلاک 33پ 464 ایران 44 ضمن سواستفاده خود را قاضی شعبه 40 دیوان معرفی نموده اعلام می دارد: بر اساس مستندات مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور، مالک اتومبیل مذکور که عکس موجود در سوابق با چهره راننده دارای تشابه است فردی با هویت ع-زمانی فرزند محمد علی بوده که سمت قضایی نداشته و از پرسنل دستگاه قضایی هم نیست، به همین جهت علیه این فرد به اتهام غصب عنوان قضایی پرونده تشکیل و تحت تعقیب قرار گرفته است.

1400031710492438122924514

این گزارش می‌افزاید بررسی‌ها نشان می‌دهد کلیپ مذکور قدیمی بوده و اتومبیل موصوف در سال 1398 فک پلاک گردیده ( بعد از سال 98 پلاک فوق الذکرو موجود در کلیپ متعلق به این ماشین نمی باشد) که متاسفانه برخی جریانات سیاسی در مقطع حساس انتخابات با اهداف تخریب قوه قضائیه و ایجاد ناامیدی و بی اعتمادی در مردم مبادرت به انتشار ان نموده اند که انتشار دهنده اولیه فیلم نیز شناسایی شده است.

از روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی در حال انتشار است که راننده یک خودرو در برخورد با مأموران پلیس راهور مدعی می‌شود قاضی است و کسی نمی‌تواند با او برخورد کند. همین امر نیز باعث هجمه‌هایی علیه قوه قضائیه شده بود.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما