کد خبر: 621461
تاریخ انتشار :

متکی: اعلام فهرست شورای وحدت برای شورای شهر تهران

سخنگوی شورای ائتلاف از اعلام فهرست نهایی این شورا برای انتخابات شورای شهر تهران در روز دوشنبه خبر داد و گفت: نامزد تعیین شده برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهر تهران به زودی اعلام می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به نقل از کمیته رسانه و ارتباطات شورای وحدت، منوچهر متکی با اشاره به مصوبات جلسه هیات عالی شورای وحدت که صبح امروز دوشنبه برگزار شد، گفت: در این جلسه پس از جمع‌بندی، لیست شورای شهر تهران نهایی شد و اسامی آن تا فردا اطلاع‌رسانی می‌شود.

سخنگوی شورای وحدت افزود: همچنین‌ در مورد نامزد میان‌دوره ای مجلس شورای اسلامی از شهر تهران مذاکراتی شد که فرد تعیین شده به زودی اعلام می‌شود.

ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا جمعه ۲۸ خرداد همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، اولین میان‌دوره‌ای یازدهمین مجلس شورای اسلامی (برای ۱۱ حوزه انتخابیه؛ آستانه اشرفیه، تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، تفرش، بهار و کبودرآهنگ، گچساران و میانه و برای شش کرسی مجلس شورای اسلامی) و دومین میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری (برای ۴ حوزه انتخابیه؛ تهران، خراسان رضوی، قم و مازندران) برگزار می‌شود

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما