کد خبر: 621825
تاریخ انتشار :

در گفتگو با نامه نیوز مطرح شد؛

چالش مشاور لاریجانی برای قاضی‌زاده:به 3سئوال مهم پاسخ دهید

منصور حقیقت پور گفت: به آقای لاریجانی و خانواده او ظلم شد، امروز بلندگویی هم در اختیارش نیست. امروز بلندگو در اختیار آقای قاضی زاده هاشمی است و از بیت المال نیز برایش کلیپ درست می کنند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

گروه سیاست نامه نیوز: امیرحسین قاضی زاده هاشمی اخیرا مواضعی را علیه علی لاریجانی اتخاذ کرد و گفت « برنامه و نگاه علی لاریجانی برای مدیریت کشور با روش نیروهای جبهه انقلاب فاصله روشنی دارد و اساسا لاریجانی مدت هاست که مورد حمایت جریان انقلابی نیست و به همین دلیل بود که او به حمایت جریان حامی وضع موجود راهی مجلس شد.»

منصور حقیقت‌پور در گفتگو با نامه نیوز درباره اظهارات سیدامیرحسن قاضی زاده هاشمی نامزد انتخابات ریاست جمهوری علیه علی لاریجانی گفت: این روزها شاهد هستیم برخی آدم های کوچک با تفکر ابتدایی گمان می کنند محور انقلاب هستند و بقیه غیرانقلابی و ضدانقلاب محسوب می شوند.

وی افزود: آقای قاضی زاده هاشمی چه سابقه انقلابی قبل و بعد انقلاب داشته است. او با آویزان شدن به جریان جبهه پایداری وارد مجلس شورای اسلامی شد و سپس با حمایت آنها در جایگاه نایب رئیس مجلس فعلی قرار گرفت. ما نمی دانیم براساس چه ویژگی هایی او رجل سیاسی شد. طبیعی است که تفکر قاضی زاده هاشمی با تفکر دکتر علی لاریجانی باید زمین تا آسمان فرق کند.

مشاور رئیس مجلس دهم اظهار کرد: قاضی زاده هاشمی یک تفکر حداقلی دارد، پیش از نمایندگی مجلس نیز او هیچ جایی در این مملکت حتی بخشدار هم نبود. او برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد و یک دفعه به دلیل تک ماده ای که رفقایش در برخی مراکز تصمیم گیری برایش درنظر گرفتند، رجل سیاسی شد؛

وی افزود: قاضی زاده هاشمی کافی است برگردد و موقعیت هایی که آقای دکتر لاریجانی در آن بود و احکامی که او از رهبر معظم انقلاب گرفت، بررسی کند. رهبر معظم انقلاب در یکی از احکامی که برای آقای دکتر لاریجانی صادر کردند نوشته اند «آقای دکتر لاریجانی حکیم فرزانه».

فعال سیاسی اصولگرا اظهار کرد: ما از دولت آقای روحانی حمایت نمی کنیم و منتقد این دولت هستیم اما سئوال اینجاست که چرا آقای قاضی زاده می خواهد اگر عملکرد این دولت را به پای کس دیگری بنویسد؟ پسر عموی او عضو این کابینه دولت آقای روحانی بود.

وی افزود: اگر آقای قاضی زاده هاشمی اسم خودش را ولایتمدار می گذارد، من چند سئوال از او دارم، نخست آنکه آقای قاضی زاده حتما موضعش را درباره فراز آخر سخنان رهبر معظم انقلاب در 14 خردادماه امسال مشخص کند و بگوید ایشان چه کسی را مظلوم معرفی کردند و فرمودند به او ظلم شده است و باید جبران شود. ثانیا آقای قاضی زاده موضعش را درباره آقای احمدی نژاد مشخص کند و بگوید صحبت آقای احمدی نژاد امروز به حق است یا خیر. ثالثا آقای قاضی زاده هاشمی مشخص کند که چه فاصله ای را بین خودش و انجمن حجتیه قائل است، آیا آن اندیشه را قبول دارد یا خیر؟ آیا در مشهد جزء محافل انجمن حجتیه بوده یا خیر؟

حقیقت پور یادآور شد: معتقدم به آقای لاریجانی و خانواده او ظلم شد، امروز بلندگویی هم در اختیارش نیست. امروز بلندگو در اختیار آقای قاضی زاده هاشمی است و از بیت المال نیز برایش کلیپ درست می کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما