کد خبر: 622393
تاریخ انتشار :

۴ گزینه اصلاح طلبان برای شهرداری تهران + جزئیات

نشست خبری اعضای جبهه اصلاحات شورای شهر تهران در انتخابات ششم با عنوان «لیست جمهور» امروز با حضور ۲۱ عضو برگزار شد. در این نشست اسامی چهره هایی مثل پیروز حناچی، محسن هاشمی، اسحاق جهانگیری و عباس آخوندی به عنوان گزینه‌های تصدی پست شهرداری تهران مطرح شد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

علی اعطا در ابتدای این نشست خبری گفت: با برنامه کلی جبهه اصلاحات، اولویت‌ها شناسایی شده است و اولویت همه ما آنچیزی است که براساس برنامه اعلام می‌کنیم.

او با اشاره به دیدگاه کلی خود در صورت ورود به پارلمان شهری ششم، گفت: یک نگاه کلی نیز دارم. کسانی که در عرصه انتخابات پیروز می‌شوند و می‌خواهند شهر را اداره کنند، از روزی که وارد شورا شدند نماینده همه مردم هستند، چه افرادی که رای دادند و چه افرادی که رای ندادند، چه موافقین و چه منتقدین.

اعطا تاکید کرد: اساسا اداره شهر را باید با کمک موافقین و مخالفین پیش برد و نمی‌شود گروهی را نادیده گرفت.

اعطا افزود: در کنار پایبندی که نسبت به اجرای برنامه‌ها دارم بر شنیده شدن صحبت‌های همه گروه‌ها و دیده شدن آنها تاکید می کنم.

۴ گزینه مدنظر فهرست برای شهرداری تهران

در ادامه حبیب زاده درباره انتخاب شهردار گفت: همه ما افرادی را مدنظر داریم و وظیفه ما است که شهردار را انتخاب کنیم، به نظر من اشخاص توانمندی مطرح هستند که می توانیم در مورد آنها بحث و گفت و گو کنیم. آقای حناچی، هاشمی، دکتر جهانگیری از بهترین  گزینه‌ها هستند. آقای آخوندی نیز از گزینه‌های خوبی هستند که مطرح هستند.

منبع: جماران

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما