کد خبر: 623866
تاریخ انتشار :

شکافتن قلب جوان خراسانی با چاقو وسط خیابان

در یک نزاع دسته جمعی در شهرستان سرایان جوانی ۲۶ ساله با ضربات چاقو به قتل رسید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

قتل جوان خراسانی در خیابان پرونده یک جنایت را باز کرد. قتل این جوان با چاقو در وسط خیابان صحنه ای تلخ را رقم زد. این جوان در درگیری و نزاع خیابانی به قتل رسید. عوامل درگیری پس از شکافتن قلب جوان خراسانی با چاقو از محل نزاع گریخته و پا به فرار گذاشتند . وقتی خبر قتل در شهر سرایان پیچید پلیس عوامل قتل را شناسایی کرد.

سردار فرشید فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ساعت ۲۱ شب گذشته نزاع چند جوان در شهرستان سرایان و مجروح شدن یکی از طرفین نزاع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان به محل وقوع نزاع اعزام شدند.

به گزارش رکنا، او افزود: بررسی مأموران پلیس در محل نزاع حاکی از این بود ۳ جوان با فردی ۲۶ ساله درگیری منجر به جرح داشته و پس از مجروح کردن جوان با ضربات چاقو از ناحیه قفسه سینه متواری شدند.

سردار فرشید اظهار کرد: جوان مضروب به بیمارستان منتقل شد ولی با وجود تلاش کادر پزشکی به علت شدت جراحات وارده بر اثر اصابت چاقو به قفسه سینه جان خود را از دست داد.

فرمانده انتظامی استان تصریح کرد: تیمی از کارآگاهان ویژه قتل پلیس آگاهی خراسان جنوبی با استفاده از سرنخ‌های موجود، تحقیقات گسترده‌ای را آغاز و با انجام روش‌های علمی کشف جرم متهمان را شناسایی کردند که با هماهنگی مقام قضایی ۳ متهم به قتل جوان ۲۶ ساله در عملیات مأموران پلیس، پس از گذشت کمتر از یک ساعت از هنگام وقوع جرم دستگیر شدند.

سردار فرشید با اشاره به معرفی متهمان به قتل به دادسرا و تأکید بر ریشه یابی این گونه رفتار‌های هیجانی، گفت: اغلب افراد قبل از ارتکاب چنین رفتار‌هایی به ندرت به فکر مجازات و عواقب آن می‌باشند و می‌بایست افراد ضمن بالا بردن آستانه تحمل خود از انجام رفتار مجرمانه خودداری کنند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما