کد خبر: 626756
تاریخ انتشار :

شاسی بلند فسقلی چینی از راه رسید + تصاویر

خیلی طول نکشید تا پس از انتشار چند تصویر تبلیغاتی، چری تصاویر رسمی QQ Ice Cream را منتشر کند. این تصاویر نشان می‌دهند که این مدل کاملاً شبیه وولینگ هونگ‌گوانگ مینی برقی است و فقط نشان چری و پوشش Ice Cream روی آن قرار گرفته که نشان می‌دهد این یکی مینی شاسی بلند است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

نکته قابل توجه این است که خودروهای شاسی بلند به منظور ارائه قابلیت‌های آفرود خوب و راحتی در خیابان ساخته می‌شوند، بنابراین قدرت اصلی آن‌ها تطبیق‌پذیری است. بزرگترین ماجراجویی ام وی ام ۱۱۰ یا QQ Ice Cream فرار از چاله‌ها با چرخ‌های کوچک خودش است.

اگر چری این خودرو را کاملاً از روی وولینگ هونگ‌گوانگ مینی کپی کرده باشد، QQ Ice Cream احتمالاً از چرخ‌های ۱۲ اینچی با تایرهای ۱۴۵/۷۰ R۱۲ استفاده کند. فقط می‌توان گفت که این شرکت چینی درک درستی از عبارت شاسی بلند ندارد.

ثبت سفارش این خودروی برقی شهری از ۲۴ ماه اوت در چین آغاز خواهد شد. هیچگونه مشخصات فنی درباره آن منتشر نشده است، اما احتمالاً طول آن مثل مینی برقی ۲.۹۲ متر، ارتفاع آن ۱.۶۲ متر، عرض آن ۱.۴۹ متر و فاصله بین دو محورش ۱.۹۴ متر باشد. این مینی شاسی بلند با وجود کوچک بودنش می‌تواند چهار نفر را در خود جای دهد، که تنها شباهت این خودرو به یک شاسی بلند واقعی است.

مینی برقی با پک باتری لیتیم آهن فسفات ۱۳.۹ کیلووات ساعت، فقط ۷۰۵ کیلوگرم وزن دارد. وزن نسخه پایه آن خودرو با باتری ۹.۳ کیلووات ساعت نیز ۶۶۵ کیلوگرم است. شاید چری تلاش کند تا رقیب موفق خود را با بهبودهایی در این زمینه شکست دهد.

تا زمانی که همه جزئیات و قیمت‌ این خودرو اعلام نشده است، نمی‌توانیم مطمئن باشیم که QQ Ice Cream چگونه با مینی برقی رقابت خواهد کرد. فقط می‌دانیم که شاید گذاشتن نام شاسی بلند روی آن اثر منفی داشته باشد. بازاریابی‌های مضحک ممکن است جنجال‌برانگیز شوند و توجه افراد بیشتری را به یک خودرو جلب کنند، اما در اغلب موارد فروش آن را کاهش می‌دهند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما