کد خبر: 627684
تاریخ انتشار :

محور هراز بازگشایی شد

گروه استانها- سرپرست پلیس راه مازندران با بیان اینکه محور هراز بازگشایی شده و همزمان طرح محدودیت ورود خودروهای غیربومی در ورودی‌های استان اعمال می‌شود، گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۷۱ هزار و ۵۹۳ خودرو که قصد ورود به مازندران داشتند اعمال قانون شدند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، از اوایل هفته جاری تاکنون بارها به‌خاطر بارش باران، سیل و طغیان رودخانه‌ها در استان مازندران شاهد انسداد محورهای استان بودیم.

از عصر سه‌شنبه دوازدهم مردادماه نیز محور هراز که یکی از محورهای شریانی استان مازندران محسوب می‌شود به‌دلیل سیل و ریزش سنگ مسدود شده بود.

سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: به علت علت وقوع سیلاب در منطقه پنجاب محور هراز کیلومتر 52 جهت پاکسازی جاده هراز از دوازدهم مردادماه مسدود شده بود.

وی افزود: همکاران پلیس راهور با عوامل راهداری با تمام توان پای کار آمدند و نسبت به پاکسازی و بازگشایی محور اقدام کردند.

سرپرست پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: خوشبختانه از ساعت 9 شب گذشته محور هراز بازگشایی شد و خسارت جانی و مالی برای رانندگان نداشتیم.

عبادی با بیان اینکه همزمان با بازگشایی محور هراز و به‌خاطر افزایش ابتلا به کرونا طرح محدودیت تردد خودروهای با پلاک غیربومی نیز در مبادی ورودی استان اعمال می‌شود، گفت: از ابتدای امسال 71 هزار و 593 خودرو اعمال قانون شدند و 39 هزار و 783 خودروی با پلاک غیربومی که قصد ورود به مازندران را داشتند به مبداء بازگردانده شدند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما