کد خبر: 628363
تاریخ انتشار :

دلایل نصب پارتیشن شیشه ای در دفاتر اداری

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سالانه انواع مختلفی از پارتیشن اداری از پارتیشن‌های چوبی و ام دی اف گرفته تا پارتیشن‌های شیشه ای برای نصب در فضاهای مختلف کاری تولید می‌شوند اما هنوز هم عده‌ای از دلایل نصب پارتیشن در فضای کاری مطلع نیستند و تصور می‌کنند پارتیشن تنها یک دیوار جداکننده است و مزیت دیگری ندارد.

لازم به ذکر است که امروزه پارتیشن اداری به عنصری ویژه در طراحی دکوراسیون یک دفتر اداری تبدیل شده است و از آنجایی که دفاتر مختلف با توجه به زمینه کاریشان برای اهداف مختلفی استفاده می‌شوند؛ طراحی داخلی هرکدام هم باید متناسب با نوع فعالیتی باشد که قرار است در آن دفتر صورت گیرد. همین مسئله باعث شده تا تنوع در تولید و طراحی پارتیشن اداری بالا برود؛ اما با تمام این تفاسیر نوعی از پارتیشن اداری وجود دارد که برای نصب در هر فضایی با هر کارایی مناسب است. در ادامه این مطلب قرار است به شما بگوییم که چرا و به چه دلایلی باید برای نصب پارتیشن شیشه ای در دفتر کارتان اقدام کنید.

 

پارتیشن شیشه ای بهترین گزینه برای اجرا در فضای اداری!

پارتیشن

در فضایی ویژه برای افزایش راندمان کاری خود قدم بردارید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چه دلایلی باعث می‌شوند که بگوییم برای تقسیم‌بندی فضای کارتان از پارتیشن‌های شیشه ای کمک بگیرید!

پارتیشن‌های شیشه ای عایق خوبی در برابر صدا هستند

یکی از اولین دلایلی که صاحبان مشاغل را برای نصب پارتیشن‌های شیشه ای در فضای کارشان مجاب می‌کند آکوستیک بودن و قابلیت عایق بودن این نوع پارتیشن در برابر سروصداهای اضافی است. این ویژگی پارتیشن‌های شیشه ای که در انواع دوجداره افزایش پیدا کرده است به شما این امکان را می‌دهد که در میان فضاهای عمومی محل کار و سالن‌های کار تیمی اتاق‌هایی کاملاً ساکت و آرام داشته باشید.

 

پارتیشن‌های شیشه ای با ایجاد فضای باز برای دفاتر کوچک مناسب‌اند

دومین دلیلی که مدیران را به سمت اجرای پارتیشن شیشه ای سوق می‌دهد قابلیت این نوع پارتیشن بندی در ایجاد فضای باز است. این مزیت در استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای به خصوص برای نصب در دفاتر کوچک اداری به چشم می‌آید و بسیار کارآمد است.

 

استفاده از پارتیشن شیشه ای به فضای کاری شما نظم می‌بخشند

از آنجایی که همیشه اولین قضاوت‌ها از روی ظاهر صورت می‌گیرند داشتن یک ظاهر آراسته اولین و مهم‌ترین نکته برای ایجاد اطمینان و جلب اعتماد مشتریان است. طبیعتاً اولین احساسی که از دیدن یک دفتر آشفته و بی‌نظم در ما شکل می‌گیرد حسی جز بی‌اعتمادی نیست. پارتیشن اداری شیشکس به شما کمک می‌کند که با حفظ ارتباط بصری علاوه بر استفاده حداکثری از تمام فضا، نظم و به دنبال آن زیبایی خاصی به محیط کاریتان ببخشید.

 

پارتیشن شیشه ای دسترسی به نور طبیعی را افزایش می‌دهد

استفاده از نور طبیعی در عملکرد بهتر مغز نقش به سزایی دارد با این حساب کار کردن در معرض نور طبیعی کیفیت و میزان بهره‌وری کارکنان را افزایش می‌دهد. پارتیشن‌های تمام شیشه ای علاوه بر ایجاد یک دفتر خصوصی برای هر یک از اعضای تیم شما از ورود نور طبیعی به هیچ‌یک از بخش‌های شرکت جلوگیری نکرده و دسترسی به نور طبیعی را برای تمام بخش‌ها ممکن می‌سازد.

 

نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای ارزان و مقرون‌به‌صرفه است

و اما یکی دیگر از دلایلی که صاحبان مشاغل را برای استفاده از پارتیشن‌های شیشه ای مجاب می‌کند نصب و اجرای سریع و از همه مهم‌تر مقرون‌به‌صرفه بودن آن است. راه‌های مختلفی وجود دارد که به وسیله آن بتوانید فضای کارتان را برای انجام فعالیت موردنظرتان بهینه کنید؛ اما پیش از هر انتخابی باید به تأمین هزینه‌های آن فکر کرد. کمک گرفتن از یک گروه خلاق و ایده پرداز این امکان را فراهم می‌سازد تا تمام خواسته‌هایتان را به همان شکلی که در سر دارید برای دکوراسیون محیط کارتان اجرا کنید، اما طبیعتاً چنین اقدامی هزینه‌های بالایی هم به دنبال خواهد داشت.

انواع مختلفی از پارتیشن شیشه ای در دسترس هستند تا شما با هزینه‌ای بسیار معقول و منصفانه، متناسب با فرهنگ سازمانی خود به فضای کارتان شکل ببخشید. علاوه بر این پارتیشن‌های شیشه ای قابلیت جابجایی و نقل‌مکان به جای جدید را داشته و با پرداخت هزینه بسیار کمی می‌توان آن را برای اجرا در یک محیط جدید آماده کرد.

با بررسی تمام این دلایل و مزایای این نوع پارتیشن بندی می‌توان گفت پارتیشن شیشه ای روشی مقرون‌به‌صرفه و مطمئن برای اجرای تمام ایده‌هایی است که برای طراحی فضای کارتان در سر دارید.

*برای محاسبه آنلاین قیمت پارتیشن اداری کلیک کنید

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما