کد خبر: 636368
تاریخ انتشار :

کلاهبرداری از بانوان به بهانه اجرای کنسرت

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری اعضای باند ۳ نفره‌ای که از دختران جوان اخاذی می‌کردند، خبرداد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سرهنگ کارآگاه جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: زن جوانی به اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران مراجعه و اعلام کرد که از طریق یکی از دوستانم با مرد جوانی آشنا شدم و برای برگزاری کنسرت مبلغ ۲۴۰ میلیون تومان به حساب پدرش واریز کردم، اما بعد از انتقال وجه دیگر تلفن هایم را جواب نمی‌دهد.

وی افزود: در بررسی‌های پلیسی مشخص شد صاحب حساب فوت کرده و متهم با استفاده از کارت بانکی پدر فوت شده‌اش از مال باخته کلاهبرداری کرده است.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با رصدهای اطلاعاتی محل‌های تردد متهم تحت کنترل در آمد و وی در محدوده میدان ونک دستگیر شد.

وی افزود: متهم پس از انتقال به این پلیس به ۱۳ فقره کلاهبرداری با همکاری ۲ همدستش در استان البرز و تهران اعتراف کرد و گفت که با ترفندهای مختلف مانند اجرای کنسرت و ازدواج از بانوان جوان کلاهبرداری می‌کردند.

سرهنگ تقی پور با بیان اینکه سایر همدستان وی نیز در عملیات مستقل دیگری دستگیر شدند، گفت: کارشناسان ارزش مالی اموال کلاهبرداری شده را ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان برآورد کرده اند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما