کد خبر: 649882
تاریخ انتشار :

ابراز علاقه بهنوش بختیاری به امیر تتلو | راز پنهان بهنوش بختیاری و امیر تتلو

بهنوش بختیاری در یکی از کامنت های خود به تعریف و تمجید از امیر تتلو پرداخت.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

امیر تتلو خواننده زیرزمینی و محبوب ایران بود که زندگی عجیبی را در پیش گرفت. امیر تتلو در یکی از برنامه های تبلیغاتی ابراهیم رئیسی در دوره قبل انتخابات ریاست جمهوری هم شرکت کرد که حواشی زیادی برای زندگی او به همراه داشت. امیر تتلو پس از اینکه نتوانست مجوز کار و کنسرت دریافت کند به ترکیه سفر کرد. خبر ارتباط امیر تتلو و سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون جنجالی ترین اتفاق چند ماه اخیر در دنیای سلبریتی ها بود. امیر تتلو مدتی هم مورد تعریف و تمجید عجیب بهنوش بختیاری قرار گرفت. در شرایطی که همه این خواننده را مورد انتقاد قرار می‌دادند.

بهنوش بختیاری بازیگر پرحاشیه این روزها پستی در حمایت از تتلو منتشر کرده است پستی که در شبکه های اجتماعی بسیار وایرال شد. در ادامه این پست جنجالی و حمایت بهنوش بختیاری از تتلو را می بینید .

امیر تتلو

 

بهنوش بختیاری در یکی از پست های اینستاگرامش در اظهار نظر عجیبی گفت تتلو فحش هم می دهد به دل مینشیند!

بهنوش بختیاری از بازیگران سینما و تلوزیون است بهنوش بختیاری در سریال های طنز زیادی ایفای نقش کرده است .

بهنوش بختیاری در اینستاگرام حواشی زیادی داشته است بهنوش بختیاری در زمینه کارهای تبلیغاتی فعالیت های زیادی داشته است بهنوش بختیاری درتئاتر هم فعالی تهای زیادی انجام داده است

بهنوش بختیاری بازیگر معروف و بامزه ایرانی است.بهنوش بختیاری اغلب او را در نقش های طنز گونه دیده ایم به خصوص در سریال های تلویزیونی! بهنوش بختیاری شخصیتی پرانرژی دارد که مدام در حال انجام کاری است.بهنوش بختیاری در سال های گذشته تنها در قاب تلویزیون دیده میشد اما با زیاد شدن فعالیت ها در فضای مجازی بهنوش بختیاری هم در این راستا شروع به فعالیت کرد و حالا خانم بازیگر را میتوان از شلوغ ترین کاربران معروف در اینستاگرام دانست.

ابراز علاقه بهنوش بختیاری به امیر تتلو | راز پنهان بهنوش بختیاری و امیر تتلو 16

بهنوش بختیاری یکی از عجیب ترین اظهارنظرهای خودش را در مورد امیر تتلو در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد که در عکس زیر می بینید. تاریخ پست 16 آبان 1400 است.بختیاری نوشت: «این که تتلو خودشه خیلی ارزشمنده… کاش همه بلد باشیم خودمون باشیم….فحشم میده به دل میشینه.» این در حالی است که این دو پیشتر درگیری لفظی داشتند.

ماجرای درگیری تتلو و بهنوش بختیاری

ماجرا از اینجا شروع شد که تعداد فالوورهای بهنوش بخیتاری از پیج امیر تتلو پیشی گرفت و تتلو در متنی گفته بود که برخی هنرمندان اقدام به خرید فالوور می کنند اما اسمی از هنرمندی نبرده بود.

بهنوش بختیاری در متنی اینگونه پاسخ دادند:

سلام دوستانم..من نمیدونم آیا نیروی حسادت انقدر میتونه قوی باشه که حتی کسی رو که یک عمر برای این مردم خالصانه کار کرده وخنده به لبشان آورده رو هم میشه با تهمت و بی ادبی و تخریب چهره او پیش مردمش از چشم انداخت

.اونم از طرف کسانی که با خوش قلبی تمام ازشون حمایت کردم..نمیدونم آیا میشه محبت و عشق مردم روستاها رو که حتی موبایلم ندارند رو خرید.

اما اگه خدا بخواد به تو عزت میده..درست مثل خدابیامرز مرتضی پاشایی که متاسفانه بعضی ها به اوو جایگاهش هم حسادت کردن..دو روزه دارم توهین میشنوم و نمیدونم گناهم چیه.

.آدم به خاطر به ثمر رسیدن تلاش و موفقیتش در ایران تنبیه میشه..اون بیرون نزدیک هشتاد میلیون نفر انسان هست که این فضا در برابرش هیچ است و من افتخارم اینه که دورترین روستاهای این کشور رو دیدم و مردمش منو روی سر گذاشتن.

این لطف اون بالایی هست..ما کی هستیم؟سپاسگزارم از توهین هاتون عشاق بدون قید وشرط..دعا کننده های هرشب. .به این سادگی نمیتونیم آدمارو به خاطر بالاتر رفتن خودمون از چشم مردم بیندازید.

اعتبار مثقال مثقال جمع میشه با اخلاق و انسانیت..نه با پست اینستاگرام.همیشه از خدا خواستم هر چی بهم میدی اول جنبه اونو بده..و حسادت و تهمت و از وجودم بگیر.

از دوستانم انتظار دارم پا روی حق نگذارند و عشق بدون قید وشرط رو با شعور وادب و شخصیت اجتماعی به دوستان نشان بدید.

در ضمن قابل توجه دوستان،من که یک شبه به اینجا نرسیدم و دوستانی که منو می شناسن میدونن که من از سال ٧۴ بی وقفه کار کردم و زحمت کشیدم و همیشه جواب بی معرفتی رو با معرفت دادم.

کاشکی کسایی که توهین و بی ادبی می کنن،پست های چهار ماه قبل من رو ببینن که من چطوری به حرمت موسیقی با نهایت احترام و خوش قلبی دو پست از کسی که تا حالا ندیدم گذاشتم و دفاع کردم .

مرسی که جوابم رو اینجوری با نا جوانمردی دادین..ما فیک..شما طبیعی..ما بد شما خوب..شما اول..اول..در پناه حق…یاعلی.

جواب امیر تتلو به بهنوش بختیاری : خوب اولا که من منظورم خانم بختیارى نبود و خیلیا بودن که لایکارو توش کردن ولى ما مثل همیشه حرفو انداختیم زمین و اونى که صاحبش بود ورش داشت!

عرضم به حضورشون که من هنوز هم نمیدونم ایشون کى هستن ولى چون تتلیتى بودن ما حمایت کردیم و فالورشون رفت بالا ولى نه دیگه نهصد هزارتااااا !!! جنگه مگه !؟؟؟

باز اگه خانم حاتمى یا مثلا على کریمى انقدر میشد یه حرفى !!! در ضمن شما از سال ٧۴ کار کردى پولشو گرفتى !!! منت

ذاشتن نداره که !! الانم همه جاى ایران اگه رفتین واسه شعبه ى پاندوراتون و تبلیغات و پولتون بوده وگرنه عاشق چشم و ابروى مردم نبودین !!!

خوش بختانه من یکى از همه چى خبر دارم حتى چیزایى که نمیبینم !!!! من هر روز پروفایلارو چک میکنم شما که خودم یه ماه پیش شاتتون کردم دویست هزارتا بودین چطور یه شبه شدین پونصد هزارتا ؟!؟؟

روز هشتصد هزارتاییم چکتون کردم شدین هفتصد هزارتا !!!! و روز نهصد هزارتاییى هشتصد هزارتا بودین چه جورى یه شبه شد نهصد و پنج هزارتا بعد لایکاتون بیست هزارتاس!!!

تازه پستى که دو هفته پیش گذاشتین !!!! من حواسم بدجورى جمع هستش متاسفانه !!!! شما هم یا مثل من که دیروز معذرت خواهى کردم معذرت میخواین به خاطر این متن زشتتون و توهینى که به هوادارامون و دعا هامون کردین یا هرگز دیگه تتلیتى نیستینو هر چه براتون پیش بیاد مسئولش خودتونید !!!!

دوروز که چیزى نیست اون زرشک طلایى به کل از بین رفت چون فکر میکرد هواداراى ماهم مثل مال خودشون فیکن !!! در ضمن این تیکه ها که بهم میندازین خودم نوشتمشون رو کاغذ : بابا قوى قدرتمند …!

بهنوش بختیاری در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد.یک خواهر و دو برادر دارد.خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.

بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 با محمدرضا آرین ازدواج کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.

بهنوش بختیاری به مراسم ساده ازدواجش اشاره کرد و گفت:مهریه من 14 سکه بهار آزادای است و من با یک عقد محضری و خرید یک قرآن با جلد چرمی بسیار زیبا بدون خرید حتی یک حلقه، طلا و جواهر و پوشیدن لباس عروس و آرایشگاه رفتن راهی خانه بخت شدم و زندگی مشترکم را آغاز کردم.

بهنوش بختیاری چندین بار در برنامه های مختلف و با انتشار پست هایی در اینستاگرام درباره عدم رضایت همسرش به انتشار عکس صحبت کرد اما تصاویر مختلفی به همسر خانم بازیگر نسبت داده شد که در ادامه آنها را می بینید.

بهنوش بختیاری تصویر بالا را هم بارها تکذیب کرد و گفت همسرش هیچ عکسی در فضای مجازی ندارد.

بهنوش بختیاری در مورد تصویر بالا گفت: این شخص، همکار من در کمپانی هستند که خودشون صاحب خانواده و همسرن. هیچ عکسی از همسر بنده در اینترنت موجود نیست.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما

دیگر رسانه ها