کد خبر: 408240
تاریخ انتشار :

اظهارنظر عجیب و خودخواهانه سرمربی ایران بعد از حذف

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

اظهارنظر عجیب و خودخواهانه سرمربی ایران بعد از حذف
امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم ملی جوانان ایران در بازی پایانی مرحله گروهی برابر پرتغال نیز شکست خورد تا با حضور در رده چهارم به کار خود با حذف از جام جهانی پایان دهد.
به گزارش نامه نیوز، پیروانی که پیش از این این دیدار برابر زامبیا را بعد از برتری دو گله با شکست 4 بر 2 خاتمه داده بود، اینبار برابر پرتغال نیز نتوانست تیمش را در زمان برتری یک گله مدیریت کند و در نهایت شکست برابر این حریف اروپایی به کار ملی پوشان جوان خاتمه داد.
سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص این دیدار گفت: به تیم پرتغال بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم. در هر سه مسابقه بچه ها پرتلاش ظاهر شدند. ما یک تیم کم تجربه یا بهتر بگویم بی تجربه برای جام جهانی بودیم. قطعا از حضور در این مسابقات درس‌های زیادی گرفتیم. طبیعی است که خیلی ناراحتم ولی واقعیت این است که پرتغال فوتبال بهتری از ما ارائه کرد. سابقه این تیم هم این را نشان می‌دهد. ما در بخش دفاعی بسیار خوب و کم اشتباه در این بازی ظاهر شدیم. تیمی که می خواهد در جام جهانی به میدان برود باید اردوی طولانی مدت را سپری کند. من قبل از آغاز تورنمنت این موضوع را بیان کردم.
پیروانی درباره بحث ویدیوچک و تغییر نظر داور گفت: در بحث ویدیو چک فیفا تصمیم گیرنده است و نظر فیفا بوده که ویدیوچک انجام شود. امروز ویدیوچک به ضرر تیم ما بود ممکن است فردا به نفع ما باشد. این احتمال هست که از جذابیت بازی کم شود.
سرمربی تیم جوانان درباره اشتباهات فردی دروازه بان های این تیم در مسابقات اظهار داشت: فوتبال برای جوانان است و باید اشتباه باشد. باید آزمون و خطا باشد تا در نهایت باتجربه شوند. اشتباه جزیی از فوتبال است. مسولیت این شکست با تفکرات کادر فنی است و باید بیشتر و بهتر کار کنیم. فراموش نکنیم در جام جهانی هستیم و تیم‌ها با بهترین کیفیت در مسابقات حضور پیدا می‌کنند. از مردم ایران عذرخواهی می‌کنم. ما همه تلاشمان را کردیم ولی به نتیجه نرسیدیم. شاید خوب بودن بچه‌ها سطح توقع همه را بالا برد. شاید تلخ ترین لحظه زندگی من تجربه شد. هر چند این فوتبال است و باید آن را بپذیریم.
منبع: ایلنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما