کد خبر: 607340
تاریخ انتشار :

سیمئونه پس از حذف از احتمال جدایی اش صحبت کرد

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

اتلتیکومادرید چهارشنبه شب در دور دوم کوپا دل ری با یک گل مغلوب تیم دسته سومی کورنیا شد و از این رقابت ها کنار رفت. دیگو پابلو سیمئونه پس از این شکست غیرمنتظره گفت: حریف شایسته پیروزی بود چون بازی که می خواست را به نمایش گذاشت. آن ها از شروع مجدد بهره لازم را بردند و خیلی زود به گل دست یافتند. در نیمه دوم بازی خیلی سخت شد و پس از اخراج (ریکارد سانچس در دقیقه ۶۳) بازی کثیف تر شد.

سرمربی اتلتیکومادرید در ادامه به آینده اش اشاره کرد و گفت: ما هرگز از کوپا رضایتی نداشتیم و اگر سال آینده در تیم بودم باید به دنبال راه حلی باشیم.

سرمربی آرژانتینی درباره ژائو فلیکس اظهار کرد: به دنبال یک پسر تازه نفس تر بودیم. مچ پای فلیکس ضربه دیده بود و می خواستیم از بازیکنی بهره ببریم که در شرایط خوبی قرار دارد.

سیمئونه در رابطه با فرصت های از دست رفته گفت: اکنون برای نظر دادن زود است. همه با تمام وجود بازی کردند اما می دانیم گاهی شرایط خوب پیش می رود و گاهی بد.

او افزود: فوتبال متغیر است و باید نسبت به تمام فرصت ها با دید باز نگاه کرد.

سرمربی اتلتیکو در پایان گفت: همیشه به دنبال پیروزی هستیم اما کورنیا شایسته پیروزی بود مانند سال گذشته که صعود کرد. ما فرصت های گلزنی داشتیم اما حریف شروع خیلی خوبی داشت.

منبع: ایسنا

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما