کد خبر: 639317
تاریخ انتشار :

اختصاصی گسترش نیوز؛

توزیع یارانه غذایی شروع شد + آدرس سایت

از این پس می توانید کالاهای اساسی موردنیاز خود از جمله مرغ منجمد، تخم‌مرغ، شکر، روغن و برنج را با قیمت مصوب دولت خریداری کنید.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :
دولت برای تنظیم بازار برخی از کالاها یک سامانه اینترنتی به نام سامانه بازرگام (www.bazargam.com) معرفی کرد که در آن کالاهای اساسی از جمله مرغ منجمد، تخم‌مرغ، شکر، روغن و برنج با قیمت مصوب دولتی عرضه می‌ شود.

متقاضیان می‌ توانند کالای مد نظر خود را از طریق این سامانه سفارش دهند و کالاها در کمتر از ۲۴ ساعت با قیمت مصوب در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد، البته ممکن است در مواردی کالای مدنظر مشتری در این سامانه وجود نداشته باشد و عرضه آن در آن روز تمام شده باشد.

​افراد می‌توانند سالانه مقدار مشخصی کالا با قیمت دولتی خریداری کنند و مازاد مصرف خود را باید از بازار و با قیمت آزاد بخرند.

براین اساس قیمت مرغ منجمد تنظیم بازاری در سامانه بازرگام کیلویی ۲۰ هزار تومان، قیمت یک شانه تخم مرغ ۳۰ عددی ۴۳ هزار تومان، قیمت کیسه ۱۰ کیلویی برنج پاکستانی ۲۰۰ هزار تومان و برنج هندی۱۰ کیلویی ۱۸۵ هزار تومان است. با توجه به این موضوع می‌توان گفت شاهد توزیع یک یارانه غذایی به صورت اینترنتی هستیم.

برای خرید اقلام اساسی مورد نیاز خود اینجا کلیک کنید.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما