کد خبر: 620014
تاریخ انتشار :

رامین رضاییان از لیست سیاه بیرون نیامد

مهم‌ترین لیست دعوتی دراگان اسکوچیچ در تیم ملی فوتبال ایران بازهم رامین رضاییان را در خود ندارد تا او همچنان در لیست سیاه باقی بماند.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

 

اسکوچیچ از ابتدای حضورش روی نیمکت تیم ملی هرگز رامین رضاییان و وریا غفوری را به تیم ملی دعوت نکرد و در مقطعی حتی مهدی شیری را هم به این دو نفر ترجیح داد. او حتی در برنامه فوتبال برتر هم تلویحا دعوت این دو بازیکن را رد کرد و ترجیح داد برای سمت راست خط دفاعی به صادق محرمی و دانیال اسماعیلی‌فر اعتماد کند.

او در سمت چپ هم میلاد محمدی و جعفر سلمانی را دعوت کرده که حضور سلمانی کمی عجیب است. وحید امیری هم با توجه به عملکردش در این پست به همراه احسان حاج صفی می‌توانند به او کمک کنند. محمد نادری، مدافع چپ تیم استقلال هم یکی از نفراتی است که با توجه به عملکردش در دو ماه اخیر می‌توانست دعوت شود اما نظر سرمربی تیم ملی این نبود.

در قلب خط دفاعی هم حضور سه لژیونر در کنار محمدحسین کنعانی‌زادگان قابل پیش‌بینی بود و خبری از روزبه چشمی و عارف غلامی که پیش از این در اردوها حضور داشت نیست. مهدی تیکدری و ابوالفضل جلالی هم دو بازیکنی هستند که در اردوی قبلی حضور داشتند اما این بار خط خوردند. هم‌چنین امید نورافکن، مدافع چپ سپاهان هم می‌توانست در این لیست حاضر باشد که مصدومیت باعث شد حضور در این اردو را از دست بدهد

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما