کد خبر: 622415
تاریخ انتشار :
میلاد کی مرام

تیپ ورزشی میلاد کی‌مرام و دوستش در باشگاه انقلاب+عکس لو رفته

عکسی که میلاد کی مرام با دوستش در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

میلاد کی‌مرام متولد ۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در بندرانزلی هنرپیشه سینما، و تئاتر است.میلاد کی‌مرام  برای بازی در سریال خواستگاران تست داد و با پذیرفته شدن در این تست، راه زندگی میلاد کی‌مرام را عوض شد.میلاد کی‌مرام  با رتبه نخست از کلاس‌های بازیگری مسعود کیمیایی، فارغ‌التحصیل شد.میلاد کی‌مرام در کنار حرفه بازیگری به فیلمنامه‌نویسی و داستان‌نویسی نیز می‌پردازد.آخرین خبرهای مرتبط با میلاد کی‌مرام را با ما بخوانید.

بیوگرافی میلاد کی‌مرام

نام :میلاد

نام خانوادگی :کی مرام

تاریخ تولد :4 اردیبهشت 1365

زادگاه :بندر انزلی ، گیلان

سال های فعالیت :1375 تاکنون

مدرک تحصیلی :مهندس الکترونیک

وضعیت تاهل :مجرد

زندگینامه میلاد کی‌مرام

متولد 4 اردیبهشت1٣65 در بندر انزلی بازیگر سینما و تلویزیون است. او دارای فوق دیپلم الکترونیک و از شاگردان مسعود کیمیایی است. به گفته خودش از شاگردان اول کلاس مسعود کیمیایی است.وی عضو باشگاه والیبال هنرمندان است و طرفدار سرسخت تیم فوتبال زادگاهش ملوان بندر انزلی میباشد. او سومین و آخرین فرزند خانواده است و یک خواهر و برادر بزرگ تر دارد. که این روزها نقش اصلی فیلم تازه کمال تبریزی با عنوان “امکان مینا” را بر عهده گرفته است .

از سرایداری تا بازیگری میلاد کی‌مرام

 میلاد کی‌مرام از کارگری شروع کردم. منِ میلاد کی مرام تا کارم رفت سمت یک رستوران. من توی یک رستوران کار می کردم اسمش را هم می آورم، رستوران رادان توی یوسف آباد و توی جردن هم یک شعبه دارد، شروع کردم به کار کردن. یک روز آنجا خانم گلاب آدینه را دیدم، ایشان آمدند خرید کنند و من پشت صندوق بودم ایشان سفارش دادند و من گفتم من اینم و... و دوست دارم بازی کنم.

گفتند من می خواهم یک سریال بسازم به اسم خواستگاران، تو می توانی بیایی تست بدهی و اگر دوست داشتی یک نقش آنجا بازی کنی. رفتم تست دادم و به جای یک نقش 20 نقش متفاوت در آن فیلم بازی کردم. درس عجیبی بود برایم کنار خانم آدینه کار کردن. مدیونشان هستم هر کجا که هستم، همانطور که مدیون استادم کیمیایی هستم.

برای اولین بار است که دارم راجع به آن حرف می زنم و برای آخرین بار هم خواهد بود. اینها را می گویم برای اینکه بدانید یک شبه به اینجا نرسیده ام. خیلی اتفاقات عجیبی بود و من شب ها تا صبح توی خیابان راه می رفتم چون حتی جا برای خوابیدن هم نداشتم...

کنار تئاتر شهر. تازه اوایل اتوبوس واحد بود، همان اتوبوس هایی که از راه آهن تا تجریش می آمد، با یکی دوست شده بودم و شب های ته اتوبوس اش می خوابیدم، هنوز هم هست، می توانم یک روز بیاورمش جلوی دوربین و حرف بزند...

میلاد کی‌مراممی رفتم توی اتوبوس اش تا شب صبح شود و بروم سر کار یا توی همان رستورانی که کار می کردم یک اتاق کوچکی بود که آنجا کار می کردم. خیلی توی سرم زدند! خیلی ها برایم کامنت می گذارند، آنهایی که گاهی حالشان بد می شود، حتی از دوستان بازیگر هم هستند کسانی که خیلی حالشون بد می شود از این که من دارم پیشرفت می کنم و این برای من لذت بخش است که دارم کارم را درست انجام می دهم و می گویند این همان سرایدار مدرسه کیمیایی بود، آره من همان سرایدار مدرسه کیمیایی هستم که توی موتورخانه اش زندگی می کردم با افتخار می گویم که برای هدف هر کاری می کردم، نه هر کاری... شرفم را نفروختم... بی شرفی نکردم،

فیلم های سینمایی میلاد کی‌مرام

روسی (1396)

امیر (1396)

حریم شخصی (1395)

ملی و راه های نرفته اش (1395)

آبنبات چوبی (1394)

امکان مینا (1394)

غیرمجاز (1394)

360 درجه (1393)

صفر (1393)

مستانه (1393)

هاری (1393)

برف (1392)

خط ویژه (1392)

روزگاری عشق و خیانت (1392)

ملکه (1390)

کوچه ملی (1389)

کارهای تلویزیونی میلاد کی‌مرام

میلاد کی‌مرامخواستگاران (مجموعه تلویزیونی)

شب هزار و یکم (مجموعه تلویزیونی) (1387، علی بهادر)

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد

نابرده رنج

بچه های نسبتاً بد (سیروس مقدم)

ژنرال (مجموعه تلویزیونی) (1392)

سیب ترش (فیلم تلویزیونی)

چرخ فلک (اپیزود کامران)

میلاد کی مرام و نقش های او در نمایش خانگی

1.ممنوعه به کارگردانی امیر پورکیان

فیلم کوتاه های میلاد کی مرام

حول حالنا

جوایز میلاد کی‌مرام

1391 دوازدهمین جشنواره فیلم مقاومت بهترین بازیگر مرد ملکه

1392 سی و دومین جشنواره فیلم فجر

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد خط ویژه

1393 شانزدهمین جشن خانه سینما

بهترین بازیگر مرد ملکه میلاد کی‌مرام

 دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از سی و دومین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم «خط ویژه» که به بیمارستان محک تقدیم شد.

 همچنین دارندهٔ جایزهٔ 3 سال بهترین بازیگر نقش اصلی سینمای ایران از جشن خانهٔ سینما در سال 1393 که هیچوقت در سینمای ایران تکرار نشده.. (خاص ترین جایزهٔ خانه سینما)..

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما