کد خبر: 623324
تاریخ انتشار :

فرهاد مجیدی روی میز کوبید و هشدار داد!

، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی برابر پدیده گفت: علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان پیش از بازی درباره من صحبت کردند. از او خواهش می‌کنم از جایگاهش سوء استفاده نکند. علی نژاد در جایگاهی نیست که درباره شغل من نظر دهد.

پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) :

سرمربی استقلال در نشست خبری جملاتی را درباره معاون وزیر ورزش بر زبان آورد، روی میز کوبید و سالن کنفرانس را ترک کرد!

قط یک پیغام می‌دهم؛ هر کاری کنید،‌ تیمم می‌برد

مجیدی روی میز کوبید؛ شما در جایگاهی نیستید...!

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در شرایطی که نسبت به صحبت های مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش بسیار ناراحت به نظر می‌رسید به نشست خبری بعد از دیدار با پدیده مشهد رفت.

پیش‌بینی می‌شد که مجیدی در واکنش به صحبت های روز گذشته احمد مددی علیه خودش و البته مصاحبه ای که امروز علی‌نژاد انجام داد و به نوعی سرمربی آبی ها را تهدید به قطع همکاری کرده بود، موضع گیری تندی داشته باشد اما مجیدی با حضور در نشست خبری به بیان چند جمله بسنده کرد. 

مجیدی با حضور در نشست خبری گفت: «سلام عرض می‌کنم؛ آقای علی‌نژاد قبل از بازی درباره من مصاحبه کردند. از ایشان خواهش می‌کنم از جایگاه‌شان سوءاستفاده نکنند. رییس مجمع باشگاه استقلال آقای سلطانی فر است و علی‌نژاد در جایگاهی نیست که درباره شغل من صحبت کند.»

وی ادامه داد: «تصمیم نداشتم صحبت کنم. یعنی از من خواستند که صحبتی انجام ندهم. به احترام هواداران استقلال و تیم و بازیکنانم فعلا صحبتی نمی‌کنم. فقط یک پیغام می‌رسانم؛ اینکه هرکاری بکنید، من تیمم می‌برد.»

فرهاد مجیدی حرفش را زد و روی میز کوبید و رفت

فرهاد مجیدی حرفش را زد و روی میز کوبید و رفتسرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی برابر پدیده اظهارات تندی علیه معاون وزیر ورزش و جوانان بیان کرد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی برابر پدیده گفت: علی نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان پیش از بازی درباره من صحبت کردند. از او خواهش می‌کنم از جایگاهش سوء استفاده نکند. علی نژاد در جایگاهی نیست که درباره شغل من نظر دهد.

او ادامه داد: رئیس مجمع استقلال سلطانی فر است. از من خواستند که صحبت نکنم و من هم به احترام هواداران استقلال و بازیکنانم صحبت نمی‌کنم. فقط یک پیغام می‌دهم آن هم این است که آقایان هرکاری بکنید تیم من می‌برد.

فرهاد مجیدی پس از پایان این صحبت‌ها با کوبیدن مشت روی میز کنفرانس، محل نشست خبری را ترک کرد.


 

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهاد ما